Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl

Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
96
Hotel Verde Montana Wellness & SPA ****
Polska » Kudowa Zdrój
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Hotel Verde Montana Wellness & SPA ****
1 Maja 25A
Kudowa Zdrój, 57-350
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Kłodzki
Telefon: 74 869 77 60
Fax: 74 865 53 04
E-mail:

WWW:

Warunki anulacji rezerwacji - Hotel Verde Montana Wellness & SPA:

REGULAMIN REZERWACJI


Ustalenia Ogólne

 1. Warunkiem koniecznym dla dokonania wiążącej prawnie Hotel rezerwacji gwarantowanej, która zachowuje ważność do godziny 11.00 dnia następnego należy dokonać przedpłaty w wysokości 50% wartości pobytu lub 100% wartości pobytu w przypadku przedpłaty za pobyt w ofercie specjalnej na konto bankowe hotelu lub należy podać numer karty kredytowej, datę jej ważności, kod CVC/CVV i nazwisko okaziciela karty, wraz z upoważnieniem do jej obciążenia.

2. Poprzez ofertę specjalną należy rozumieć termin min. Weekend Trzech Króli, Święta Wielkanocne, Długi Weekend Majowy, Weekend Boże Ciało, Weekend Listopadowy, Święta Bożego Narodzenia, Sylwester i inne.

3. Wpłaty należy dokonać w ciągu 7 dni od daty dokonania rezerwacji, chyba że na potwierdzeniu rezerwacji jest wskazany inny termin.

4. W przypadku rezerwacji niegwarantowanej hotel zastrzega sobie możliwość do anulowania rezerwacji po upływie 7 dni od rezerwacji, lub po upływie innego terminu wskazanego na potwierdzeniu rezerwacji.

5. Za datę dokonania płatności uznaję się datę uznania rachunku bankowego Hotelu Verde Montana - w przypadku płatności kartowych liczy się moment uzyskania pozytywnej autoryzacji.

6. Wniosek o anulowanie rezerwacji powinien być zgłoszony w formie pisemnej, faxem lub pocztą elektroniczną

7. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu Gość zostanie obciążony opłatą za rezygnację z pobytu w wysokości: 

-  do 30 dni od daty planowanego przyjazdu – zwrot 100 % ,

-  rezygnacja do 14 dni – zwrot 50% wartości zadatku,

- poniżej 14 dni wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

- w przypadku braku przybycia „no show” bez anulowania rezerwacji wpłacona kwota nie podlega zwrotowi

8. Gość zobowiązany jest zapłacić za deklarowany pobyt w dniu przyjazdu nawet w przypadku gdy dokonał przedpłaty.

9. W przypadku skrócenia pobytu w Hotelu, Gość oprócz ceny za zrealizowany pobyt, będzie obciążony dodatkowo opłatą równą 100 % ceny nie zrealizowanego planowanego pobytu. Wpłacone kwoty nie podlegają zwrotowi.

10. Jeżeli pobyt ma być rozliczony fakturą VAT uprasza się o podanie danych firmy w dniu wpłaty. W przeciwnym wypadku pobyt zostanie rozliczony paragonem.

11. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. W przypadku korzystania z tej formy płatności, nie można zmieniać kwoty zadatku, podanej w potwierdzeniu rezerwacji.

12. Uprzejmie informujemy, iż nie akceptujemy płatności przelewem po realizacji usługi.

13. Hotel pobiera opłatę uzdrowiskowa zgodnie z taryfikatorem Urzędu Miasta w Kudowie Zdroju, tj:  4,00 zł /osobodzień, dzieci 0-15 lat 2 zł , inwalidzi i kombatanci wojenni  2 zł.

14. Dokonanie rezerwacji oznacza akceptacje regulaminu.

15. Wszelkie uwagi dotyczące lokalizacji i wyposażenia pokoi ,będą realizowane w miarę możliwości i dostępności hotelu.

16. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 a kończy o godzinie 11.00 dnia następnego.

17. Reklamacje będą rozpatrywane wyłącznie na pisemny wniosek w terminie 7 dni od złożenia reklamacji.

18. Hotel zastrzega sobie możliwość zmiany cen oraz stosowania odrębnego cennika dla okresów świątecznych, wakacyjnych, feryjnych i długich weekendów.

19. Cena pokoju zawiera (poza określonymi pakietami):

- nocleg w komfortowym pokoju

- śniadanie w formie bufetu

- nieograniczona możliwość korzystania z parku wodnego Zielona wySPA

- pokój zabaw małpi gaj

- zewnętrzny plac zabaw

- sala fitness

- sala gier

- sala kinowa

- parking


Dzieci do lat 3 - pobyt w hotelu (bez świadczeń) gratis.

Dzieci 4-6 lat – pobyt w hotelu ( śpiące z rodzicami)- dopłata za śniadanie 10 zł/doba.

20. Wiek dzieci, którym przysługują zniżki oraz bezpłatne pobyty musi zostać potwierdzony dokumentem zawierającym datę urodzenia dziecka. W razie braku stosownego dokumentu zniżki nie przysługują.

21. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności niezależne od hotelu tj.: czasowy brak wody, ogrzewania, prądu i klimatyzacji czy naprawa lub konserwacja urządzeń technicznych. Wyżej wymienione niedogodności hotel będzie starał się jak najszybciej usunąć.

  

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez GRUPA ŁAPAJ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Kudowie – Zdroju, ul. 1 Maja nr 25 A, 57-350 Kudowa – Zdrój jako administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 roku, Nr. 101, poz. 926, ze zm.) w celach marketingowych dotyczących oferty Hoteli należących do w/w Spółki, w szczególności w celu otrzymywania ofert promocyjnych na podany adres poczty elektronicznej. Oświadczam, że zostałem poinformowany o tym, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, a także o prawie wglądu i poprawiania danych osobowych oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania.

 

Ustalenia Końcowe


1. Klient jest odpowiedzialny za prawidłowe wypełnienie danych w formularzu rezerwacyjnym. Hotel nie bierze odpowiedzialności za nieprawidłowy wybrór rodzaju i standardu pokoju, terminu przyjazdu lub wyjazdu lub błędne wypełnienie formularza danych przez Klienta.
2. Za prawidłową obsługę pobrania kwot rezerwacyjnych odpowiedzialny jest system płatności elektronicznych Dotpay.pl
3. Hotel oraz firma obsługująca serwis rezerwacji online nie ponosi odpowiedzialności za niedostępność systemu wynikłych nie z ich winy i innych czynników niezależnych.


Dane Osobowe


W trakcie dokonywania Rezerwacji Pakietu przez Hotel Rezerwujący wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych serwisu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu rezerwacji oraz celów marketingowych zgodnie z przepisami umowy z dnia 28.09.1997 o ochronie danych osobowych.

 

Obiekty w pobliżu: