Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl

Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
NoName Luxury Hotel & Spa ****
Polska » Łapsze Niżne
NoName Luxury Hotel & Spa ****
Leśna 46
Łapsze Niżne, 34-442
Województwo: małopolskie
Telefon: +48 797 502 141
Fax:
E-mail:
WWW:

HOTEL:

Czterogwiazdkowy NoNameLuxury Hotel&SPA to miejsce szczególne i wyjątkowe. Obiekt położony jest w malowniczym zakątku Polski - w niewielkiej miejscowości Łapsze Niżne - 15 km od Białki Tatrzańskiej, a 8 km od Jeziora Czorsztyńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się także Pieniński Park Narodowy. Atutem tak atrakcyjnego położenia jest otoczenie NoNameLuxury przez dziką przyrodę i naturalny krajobraz.  Z okien apartamentów rozpościera się widok na Pieniny i Gorce. Obiekt prezentuje się jako doskonałe miejsce na wyciszenie i osiągnięcie wymarzonego spokoju oraz tak potrzebnej dziś harmonii.
Hotel zbudowano w nawiązaniu do tradycyjnego ludowego stylu ze świerkowych pni, w połączeniu z designerskimi wnętrzami: kolaż surowego drewna, szkła, kamieni i lnu. Miesza się tu w doskonałych proporcjach tradycja i nowoczesność, minimalizm i luksus.
Zarówno pokoje i apartamenty hotelu są niepowtarzalne – każdy z nich jest zaprojektowany w indywidualnym stylu. Stonowane barwy drewna, lnu i kamieni nadają wnętrzom luksusowego i zarazem przyjaznego charakteru. W pokojach znajduje się nowoczesna łazienka ze szklaną umywalką i drewnianą wanną. Wszystkie dysponują balkonem lub prywatnym ogrodem.

GASTRONOMIA:

Elegancka restauracja NoNameLuxuryHotel&SPA oferuje wszystkim odwiedzającym ją gościom: domową kuchnię włoską, naturalne potrawy wspomagające odnowę biologiczną oraz żywność detox. Klasyczny wystrój restauracji w naturalnych kolorach drewna i lnu wprowadza przyjemną atmosferę intymności, a piękny widok na sąsiednią dolinę na pewno uprzyjemnia Gościom pobyt w hotelu.
W hotelu znajduje się również Wine Bar - miejsce, w którym można się zrelaksować popijając kieliszek wybornego wina. Odpoczynek zapewniają wygodne kanapy w salonie lub na tarasie, a wyciszenie gwarantują jak zwykle najpiękniejsze górskie widoki.

Obiekty w pobliżu: