Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl

Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
SPA & HEALTH CLUB i DoubleTree by Hilton Łódź ****
Polska » Łódź
Obrazek
SPA & HEALTH CLUB i DoubleTree by Hilton Łódź ****
Łąkowa 29
Łódź, 90-554
Województwo: łódzkie
Telefon: 42 208 80 00
Fax:
E-mail:
WWW:

HOTEL:

HOTEL DOUBLE TREE BY HILTON – czterogwiazdkowy, pierwszy obiekt marki Hilton w Polsce, czterdziesty piąty na świecie, oraz piąty o takim standardzie hotel na terenie miasta Łodzi, mieszczący się w budynku dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. Hotel ten liczy blisko 44 m wysokości, a szklana mozaika pokrywająca jego zewnętrzne ściany jest pierwszym kadrem filmu pt. „Zakazane piosenki” (pierwszego polskiego powojennego filmu powstałego w Łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych). Można na niej dostrzec m.in. twarz Jerzego Duszyńskiego – polskiego aktora filmowego i teatralnego.
DoubleTree by Hilton Łódź to hotel położony w centrum miasta, w pobliżu okazałej i hipnotyzującej ulicy Piotrkowskiej. Z okien hotelu roztacza się panorama na urokliwy park im. Józefa Poniatowskiego. Doskonała lokalizacja obiektu to także bliskość Dworca Łódź Kaliska oraz Atlas Areny – przestrzeni licznych koncertów oraz  imprez sportowych. Z hotelu bez trudu również można przedostać się do najważniejszych obiektów biznesowych w mieście, takich jak Międzynarodowe Targi Łódzkie (MTŁ) czy Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna (ŁSSE).
Do dyspozycji Gości znajduje się około 200 pokoi, w tym: te kategorii Standard, Deluxe oraz apartamenty (także prezydencki), ponadto kilka sal konferencyjnych z możliwością regulacji powierzchni, sala balowa na 270 osób, kino 3D z miejscami dla 170 osób oraz basen na najwyższym piętrze z widokiem na miasto. Atutem tego miejsca jest aranżacja pomieszczeń nawiązująca do „Łodzi Filmowej”.

GASTRONOMIA:

O podniebienia gości dba Restauracja Four Colors, ogłoszona podczas plebiscytu Osobowości i Sukcesy 2014 - najlepszą restauracją. Serwuje ona najrozmaitsze dania kuchni międzynarodowej, zaś sezonowe zmiany w autorskim menu szefa kuchni zapewniają różnorodność kulinarnej oferty oraz gwarantują wyjątkową jakość serwowanych posiłków.
Łąkowa 29 to również kinowe wnętrza Golden Baru, którego oferta obejmuje dania kuchni amerykańskiej i azjatyckiej, co tym bardziej podkreśla wyjątkowość tego miejscem na kulinarnej mapie miasta. Miłośników whisky i whiskey z pewnością ucieszy wiadomość, że przytulny Golden Bar to również szeroka oferta alkoholi i aż 119 rodzajów whisky & whiskey z całego świata.

KONFERENCJE:

Nietuzinkowe połączenie centrum konferencyjnego z odrestaurowanymi halami dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych daje nieograniczone możliwości organizacji wszelkiego rodzaju eventów: czy to kongresów, targów, bankietów, szkoleń czy konferencji. Łódź i pierwszy w Polsce DoubleTree by Hilton to gwarancja sukcesu każdego przedsięwzięcia. Obiekt ten oferuje 13 nowocześnie wyposażonych w wszelkiego rodzaju udogodnienia sal konferencyjnych. Niezależnie więc od rodzaju planowanego wydarzenia, hotel zawsze jest do dyspozycji swoich Gości, a każde wydarzenie traktuje się w nim priorytetowo.

Obiekty w pobliżu: