Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl

Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:

POLECANY HOTEL
PAŁACYK OTRĘBUSY BUSINESS&SPA
,, Relaks w SPA tuż pod Warszawą’’
POLECANY HOTEL
Hotel Bania **** Thermal & Ski
Terma Bania bez limitu w każdym pakiecie!
POLECANY HOTEL
Zamek Janów Podlaski ****
POLECANY HOTEL
Hotel Elbrus*** Spa&Wellness
Basen sauny i 11 gabinetów spa.
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Liczba obiektów:
0
Wybierz stronę:
1

Nie znaleziono obiektów...

Prosimy zmienić parametry wyszukiwania

Wybierz stronę:
1
Więcej o Mrągowo

Miasto i gmina w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim. Według danych z grudnia 2009 roku miasto liczyło 21732 mieszkańców, natomiast gęstość zaludnienia wynosiła 1487,4 os/km2.

Miasto jest popularnym ośrodkiem turystycznym i wypoczynkowym na Mazurach i słynie z corocznie organizowanego Pikniku Country.

Mimo, że miasto nie ma wysokiej klasy zabytków, to jest bardzo atrakcyjne ze względu na swoje położenie, walory krajoznawcze oraz bardzo życzliwych ludzi. Miasto leży na Pojezierzu Mrągowskim obfitującym w jeziora i pagórki. Okoliczne wąwozy i wzniesienia wpływają na zróżnicowany mikroklimat miasta. Pod miastem i jeziorami występują wody mineralne. W mieście i najbliższym sąsiedztwie znajduje się 11 jezior, które pozwalają na relaksujący odpoczynek i uprawianie wielu sportów wodnych. Promenada spacerowa wzdłuż brzegu jeziora Czos pozwala na wycieczki piesze i rowerowe po mieście i okolicy.

W celu zapewnienia turystom i mieszkańcom rozrywki, organizowane są wielkie imprezy kulturalne. Najpopularniejszymi w Mrągowie są: Międzynarodowy Festiwal Muzyki tzw. Piknik Country, Festiwal Kultury Kresowej, Mazurska Noc Kabaretowa.