Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl

Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:

POLECANY HOTEL
Hotel Royal Baltic Luxury Boutique
Koralowy Relaks
POLECANY HOTEL
Hotel Jantar ***
RELAKS NAD MORZEM
POLECANY HOTEL
POLECANY HOTEL
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Liczba obiektów:
0
Wybierz stronę:
1

Nie znaleziono obiektów...

Prosimy zmienić parametry wyszukiwania

Wybierz stronę:
1
Więcej o Pobierowo

Wieś, nadmorska miejscowość wypoczynkowa i kąpielisko morskie w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Rewal. Według danych z 1. półrocza 2009 roku wieś miała 1084 mieszkańców.

Pobierowo dysponuje bardzo dobrze rozwiniętą i różnorodną bazą noclegową oraz gastronomiczną. Atutami  turystycznymi miejscowości są, położenie nad morzem, piaszczyste plaże a także piękne sosnowe lasy. W Pobierowie tradycją są festyny rodzinne, turnieje sportowe, koncerty znanych zespołów i regaty żeglarskie. Pobierowo to idealne miejsce dla osób ceniących aktywny wypoczynek.  Pływać można nie tylko w morzu, ale także w licznych basenach znajdujących się na terenach ośrodków wczasowych.  Możliwość uprawiania wszelkiego rodzaju sportów daje nam nie tylko morze ale także  kompleks sportowo- rekreacyjny .

W Pobierowie istnieje także szereg punktów, które zajmują się wypożyczaniem rowerów ponadto istnieje także Skatepark.

Hitem sportowym Pobierowa, jest  Akademia Słońca. Akademia promuje aktywne spędzanie wolnego czasu. Zadaniem Akademii Słońca jest bezpłatne zaopiekowanie się turystami, stąd szereg atrakcji. Na terenie akademii, która zajmuje dość spory kawałek plaży, znajduje się także bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Akademia Słońca oferuje również turystom poranne gimnastyki, biegi śniadaniowe, aerobik, mecze i turnieje piłki plażowej .