Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl

Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:

Tristan Hotel & SPA ****
Polska » Kąty Rybackie
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Tristan Hotel & SPA ****
Rybacka 17
Kąty Rybackie, 82-110
Województwo: pomorskie
Telefon: 55 26 72 600
Fax:
E-mail:
WWW:

Obrazek
HOTEL:

Tristan Hotel & SPA to obiekt atrakcyjnie usytuowany w miejscowości Kąty Rybackie. Miejscowości malowniczej i kameralnej, położonej na obszarze Żuław Wiślanych, obdarowanej portem morskim oraz dwiema przystaniami morskimi. Ważnym atutem Kątów Rybackich jest również rezerwat przyrody kormorana czarnego, stanowiący największą w Europie ich ostoję. Nie bez powodu więc Hotel Tristan opatrzony jest hasłem: „Twoje Miejsce Nad Bałtykiem”.

Hotel ten posiada 56 doskonale wyposażonych pokoi, w tym 2 apartamenty i 3 pokoje typu studio. Strefa mokra hotelu obejmuje 2 baseny: wewnętrzny i zewnętrzny – z dużym słonecznym tarasem wypoczynkowym, także jazzuzi, brodzik dla najmłodszych, grotę solną i dwie sauny (suchą i parową). Ta ostatnia zapewnia wyciszenie i relaks, działają przy tym prewencyjnie oraz wspomagająco.

GASTRONOMIA:

Na terenie obiektu znajduje się Restauracja kobaltowa, serwująca specjały kuchni lokalnej. Położenie hotelu między Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym zobowiązuje do serwowania ryb morskich oraz słodkowodnych. To zdecydowany wyróżnik tego miejsca. Ciekawym urozmaiceniem są pokazy live cooking. Szef Kuchni, Wojciech Rabiega, swoje menu opiera na sezonowych produktach, zmieniających się wraz z pięknem rytmu pór roku. Nic dziwnego, że to również doskonałe miejsce na organizację wesela, czy innej ważnej i dużej uroczystości. Bufety bez wątpienia zachwycają tradycyjnymi recepturami oraz bogactwem smaków z różnych stron świata. Hotel może pochwalić się również urokliwą kawiarenką Seashell Cafe, która utrzymana jest w marynistycznym stylu – pełna wyciszających wnętrz nadmorskiego spokoju.

KONFERENCJE:

Ten nowoczesny obiekt zapewnia również unikatowe połączenie biznesu z wypoczynkiem. Goście biznesowi mają zapewniony dostęp do bardzo dobrze wyposażonych i komfortowych sal konferencyjnych, o nazwach: Kormoran, Łabędź i Czapla, uzupełnionych przyjemnymi okolicznościami przyrody sprzyjającymi aktywnemu wypoczynkowi (podobno sportowa integracja kluczem do sukcesów w biznesie). Dodatkowo Szef Kuchni oferuje specjalne biznesowe menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.

REKREACJA/WYPOCZYNEK:

Centrum Fitness zapewnia przestronnie, a jednocześnie profesjonalnie wyposażone studio, gdzie pracuje się na wysokiej jakości sprzęcie firmy Olimp oraz Matrix. Tutaj nawet bardzo wybredny gość, znajdzie coś dla siebie. Doskonałą zabawę zapewniają też kort tenisowy, kręgle oraz bilard. Nie można zapominać o tym, że hotel zlokalizowany jest w okolicy wręcz idealnej do uprawiania sportów wodnych i lądowych. Są więc korzystne warunki na przykład na jogging lub jogę o każdej porze roku. Nie brakuje również atrakcyjnych szlaków turystycznych, a Hotel wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości – zapewnia możliwość wyposażenia rowerów górskich dla całej rodziny.

Obiekty w pobliżu: