Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

Reklama

Reklama na stronie spahotele.pl

SPA PRESTIGE by COMFORTUM Travel & Projects Sp. z .o.o.

Mamy przyjemność zaproponować usługi Naszej firmy w zakresie działań marketingowych przeprowadzanych na portalu spahotele.pl. Portal spahotele.pl działa nieprzerwanie od 2005 roku stale poszerzając bazę staranie wyselekcjonowanych obiektów SPA & Wellness z Polski i z zagranicy.
Dzięki bardzo wysokiej oglądalności z grupy klientów obiektów SPA jesteśmy jednym z liderów branży. Starannie wybrane słowa kluczowe, wg których pozycjonowany jest portal pozwalają dotrzeć nam do grupy docelowej.
Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala sprostać wszystkim wymaganiom Naszych klientów.

KORZYŚCI Z REKLAMOWANIA SIĘ NA NASZYCH STRONACH:

 • spahotele.pl gromadzą wyselekcjonowane obiekty SPA & WELLNESS
 • posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie reklamy Internetowej
 • Oferujemy korzystne ceny, pełną informację i szybką obsługę
 • Za pomocą naszego serwisu dokonujemy rezerwacji, zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm
 • Sześcioletnia obecność na rynku polskim i zagranicznym gwarantuje fachową i rzetelną obsługę.


FORMY REKLAMY I PREZENTACJI OBIEKTÓW NA STRONACH spahotele.pl :

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w naszej ofercie umieściliśmy następujące formy reklamy:
Są to:

 1. Reklama bannerowa
 2. Moduły – oferta specjalna
 3. Moduły – Polecane obiekty bądź firmy
 4. Strony internetowe
 5. Rozszerzona prezentacja
 6. Pozycjonowanie wyników
 7. Reklama w newsletterze
 8. Reklama w drukowanym roczniku - katalogu SPA & Wellness w Polsce1. REKLAMA BANEROWA
a.) Banner (pasek reklamowy 468 x 60 pikseli, do 100kB) jest najpopularniejszą formą reklamy Państwa Firmy w internecie. Jest to element graficzny umieszczany na stronie spahotele.pl w module z wyszukiwarką obiektów. Banner prezentowany w systemie rotacyjnym (maks. 3 reklamy)
Ceny za banner reklamowy na głównej stronie serwisu:
- 1000 PLN / miesiąc
Ceny za banner reklamowy na podstronach serwisu:
- 700 PLN/ miesiąc

b.) Billboard (największy banner na portalu - 750 x 100 pikseli, 150 kB) - wyświetlany jest na stronie głównej i niektórych podstronach w systemie rotacyjnym (maks. 3 reklamy)
Cena za billboard na portalu:
- 3000 PLN/miesiąc

c.) Button reklamowy - (180 x 90 pikseli, do 50 kB) - prezentowany w lewym menu - wyświetlamy maksymalnie 2 buttony jeden pod drugim, buttony wykonywane są z powierzonych materiałów (3 zdjęcia, 3 teksty, logotyp)
- 650 PLN (miesiąc)

2. Moduł - Oferta Spcecjalna
Moduł oferta specjalna pokazywany jest na stronie głównej i wybranych podstronach serwisu w prawej kolumnie – w pierwszej kolejności od góry. Kliknięcie na nim powoduje automatyczne przejście na wskazaną podstronę w serwisie spahotele.pl. Umieszczamy do trzech Modułów - Ofert Specjalnych na głównej stronie, co gwarantuje skuteczność reklamy. W module umieszcza się: nazwę hotelu, miejscowość, zdjęcie 180 x 120 pikseli, krótką informację o pakiecie do 150 znaków ze spacjami.
Cena: Moduł – oferta specjalna na głównej stronie i wybranych podstronach:
• 900 PLN / 1 miesiąc

3. Moduł – Polecane
Moduł POLECANE pokazywany jest na stronie głównej i wybranych podstronach serwisu w środkowej kolumnie – zawiera zdjęcie oraz krótki opis obiektu z przyciskiem powodującym automatyczne przejście na wskazaną podstronę w seriwsie spahotele.pl. Umieszczamy do czterech modułów "Polecane" na głównej stronie, co gwarantuje skuteczność reklamy. W module polecane umieszcza się: nazwę hotelu, zdjęcie 160 x 106 pikseli, opis obiektu lub oferty do 400 znaków ze spacjami (ciągłym tekstem).

Cena:
• 850 PLN / 1 miesiąc

4. Umieszczenie prezentacji w domenie spahotel.com.pl
Naszą kolejną atrakcyjną ofertą jest przedstawienie Państwa adresu internetowego, w taki sposób aby potencjalny klient mógł łatwo z niego skorzystać.
www.NAZWAOBIEKTU.spahotel.com.pl np. www.spapark.spahotel.com.pl

Dodatkowe strony internetowe niewątpliwie wpłyną na podniesie renomy Państwa obiektu, a także zwiększą liczbę klientów pozyskiwanych poprzez Internet. Wraz z domenami mogą otrzymać Państwo do pięciu skrzynek pocztowych w domenach:
Spahotel.com.pl
NAZWAOBIEKTU @spahotel.com.pl np. spapark@spahotel.com.pl
Strony w domenach są darmowo pozycjonowane w ok. 300 katalogach i wyszukiwarkach w Polsce i na świecie. Dodatkowo optymalizujemy je dla wybranych 3 fraz kluczowych.
Cena: 950 PLN/ rocznie

5. Podstawowa prezentacja obiektu SPA
Oferujemy możliwość prezentacji Państwa obiektu na stronie spahotele.pl . Gromadzimy wyłącznie wyselekcjonowane hotele SPA i luksusowe obiekty z odnową biologiczną bądź gabinetami kosmetyki profesjonalnej SPA.
Obok opisu obiektu, opisu spa wraz z cennikiem i galerii do 100 zdjęć podawane są także wszystkie dane teleadresowe jak: telefon, faks, adres e-mail oraz bezpośredni link przekierowujący do strony internetowej obiektu.
Państwa obiekt zostanie wyświetlony zawsze, jeśli spełni podstawowe kryterium lokalizacji lub innej wybranej przez użytkownika opcji.
Kontaktując się bezpośrednio z Państwem użytkownik będzie mógł dokonać rezerwacji. Istnieje możliwość samodzielnego wprowadzania zmian (opisów, zdjęć, dodawania usług itp) poprzez panel do zarządzania stroną.

Cena podstawowej prezentacji:
• 1800 PLN / 1 rok

Każdy obiekt, który dodatkowo podpiszę umowę agencyjną z ustaloną prowizją posiada możliwość wprowadzania pakietów i cen pokoi do systemu sprzedaży. Umowy agencyjne są indywidualnie negocjowane. Część obiektów dodatkowo udziela zniżek dla naszych klientów przy rezerwacji przez stronę, również firma COMFORTUM Travel & Projects Sp. z .o.o. ma możliwość udzielania zniżek w ramach swoich prowizji. W przypadku chęci podpisania umowy agencyjnej po wprowadzeniu prezentacji podstawowej prosimy o kontakt na adres spa@spahotele.pl.


6. Pozycjonowanie wyników w wynikach wyszukiwania hoteli lub pakietów
Pozycjonowanie wyników jest rozwiązaniem, które umożliwia umieszczenie oferty Państwa hotelu nad wszystkimi wynikami prezentowanymi przez naszą wyszukiwarkę zarówno w opcji wyszukiwania hoteli jak i pakietów. Umieszczamy do 4 modułów zawierających nazwę obiektu, zdjęcie oraz krótkie hasło reklamowe do 45 znaków. Link przekierowuje do podstrony obiektu w stystemie lub konkretnie wybranego pakietu.
Cena:
• 650 PLN / 1 miesiąc

7. Reklama w drukowanym katalogu "SPA & Wellness w Polsce".

Katalog drukowany to prestiżowa publikacja zawierająca prezentacje ponad 50 obiektów z Polski i zagranicy. Katalog wydawany jest od sześciu lat jako rocznik pod koniec roku kalendarzowego. Podstawowa prezentacja hotelu zawiera: 2 strony A4 z prezentacją zdjęciową, nazwę obiektu, opis w 3 językach do 3000 znaków oraz dane teleadresowe. Dodatkowo we wkładce do katalogu prezentowane są 4 przykładowe pakiety oraz opis usług. Cena pakietu to 4800 PLN netto - co ważne zawiera roczną bezpłatną podstawową prezentację na portalu spahotele.pl . Przed podpisaniem umowy na prezentację internetową zachęcamy do zapoznania się z ofertą katalogu http://oferta.spa-prestige.pl/

Zapraszamy do działań reklamowych i współpracy także na naszych innych portalach: www.spa-info.pl , www.s-p-a.info , www.polskie-spa.pl , www.spa-certyfikat.pl , www.forumspa.pl , www.przepisy-wellness.pl


Ok kilku lat raz w roku przygotowujemy również plebiscyt na najlepszy hotel SPA z Polski w kategorii głównej oraz wielu subkategoriach. Konkurs organizowany jest wspólnie z Magazynem SPA Eden. Wyniki prezentowane są na stronie konkursu www.awards.spa-prestige.pl oraz na łamach rocznika "SPA & Wellness w Polsce" i w Magazynie SPA Eden. Dla zwycięskich hoteli przygotowane są specjalne, cenne nagrody.

Wszystkie ceny podane w ofercie – netto. Należy doliczyć odpowiedni VAT. Prezentacje i elementy reklamowe umieszczane są po potwierdzeniu wpłaty na konto.

Kontakt z nami
COMFORTUM Travel & Projects Sp. z .o.o.
ul. Konstantynowska 34 lok. 117, 94-303 Łódź
tel.: +48 42 631 02 03
tel.kom.: +48 512 233 070
e-mail: spa@spahotele.pl

Pracujemy pn-pt w godz. 8.00-16.00