Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

Urządzenia SPA


NOVA 2 to firma działająca na rynku od prawie 25 lat, to jeden z liderów szeroko rozumianej branży kosmetyczno-solaryjnej i wellness & spa. Budując swoją pozycję zawsze kierowaliśmy się potrzebą stworzenia silnej i doskonale uzupełniającej się oferty, zarówno w kontekście sprzedaży, jak i usług. Przygotowaliśmy ofertę na wskroś kompletną, która na bieżąco jest modyfikowana i uzupełniana o najnowsze trendy. Skupiliśmy się na współpracy z największymi i najbardziej znanymi światowymi producentami rynku SPA, rynku kosmetycznego i solaryjnego.


Posiadamy niezwykle szeroką ofertę sprzętu kosmetycznego, wellness & spa: fotele i leżanki kosmetyczne, wanny spa, wanny do hydromasażu, kapsuły kosmetyczne Dermalife (w tym Dermalife SPA Jet nagrodzoną Złotym Medalem Międzynarodowych Targów), baseny, prysznice Vichy, stoły do masażu, frezarki, sprzęt do manicure i pedicure w tym fotele SPA do pedicure, rewelacyjny sprzęt kosmetyczny: aparaty do pielęgnacji twarzy i ciała, aparaty kosmetyczne i liftingujące, urządzenia do dermabrazji, lasery, ponadto wieże kosmetyczne, lampy, podgrzewacze. Oddajemy do Państwa dyspozycji program urządzeń i naturalnych preparatów do zabiegów Wellness & SPA niemieckiej firmy Haslauer, z niezwykle oryginalną linią kosmetyczną Kurland. Poza programem firmy Haslauer nasza oferta oparta jest o urządzenia takich renomowanych firm jak: Gharieni - Niemcy, Sybarytic - USA, NovaEstetyc - Włochy, Starvac - Francja, iBeauty - Włochy, Lemi - USA, Viora - Izrael, Unbescheiden - Niemcy, Proforma SPA - Włochy.

Nova 2 oferuje niezwykle szeroką ofertę sprzętu solaryjnego i akcesoriów. Oferujemy: solaria nowe i używane megaSun, Hapro, Ergoline, UWE i inne, lampy solaryjne: Light Systems z najnowszymi produktami: NEW GENERATION 3000, SUN ELECTRONIC i RED & BLUE oraz z uznanymi już modelami PREMIUM VHO i HIGHPOWER 5200, LightTech, megaSun oraz kosmetyki do opalania: Fiji Blend i Bio & Sun.

Obecnie poza działalnością stricte handlową głównym firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestorów zainteresowanych tworzeniem obiektów SPA, salonów kosmetycznych i ośrodków turystycznych z ukierunkowaniem na odnowę biologiczną i spa. Profesjonalne wsparcie oferowane przez Nova 2 obejmuje pełen zakres współpracy z inwestorem - od fazy projektowej, poprzez realizację, wyposażenie, a na rozruchu kończąc. Na obecną działalność składa się zatem zarówno doradztwo, przygotowanie aranżacji, planowanie oraz szerokie spectrum szkoleń, począwszy od szkoleń personelu w temacie obsługi urządzeń, przez budowę menu zabiegowego, czy naprawczych - w przypadku gdy dany obiekt z pewnych przyczyn nie funkcjonuje poprawnie.

Nova 2 to firma znana i ceniona na polskim rynku, która jest postrzegana jako solidny i rzetelny partner w biznesie. Doświadczony zespół pracowników oraz profesjonalnie zestawiona oferta handlowa, owocuje kolejnymi realizacjami i zamówieniami. O jakości sprzętu niech świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, a o współpracy - długa lista zadowolonych odbiorców.


Nova 2 Chmielewscy S.J.
Ul. Puławska 538, 02-884 Warszawa
tel./fax +48 022 646 33 00, +48 022 894 73 34
www: www.nova2.pl
e-mail: biuro@nova2.pl