Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl




Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

Kosmetyki SPA


Zapewnienie skórze najskuteczniejszego zestawu naturalnych substancji czynnych, idealnie łagodnych nawet dla wrażliwej skóry - to zasada konsekwentnie realizowana w preparatach ANNA PIKURA. Linia kosmetyków ANNA PIKURA obejmuje ANNA PIKURA BIOAKTIV KOLAGEN, biokremy ANNA PIKURA, kolagenowy suplement diety - kapsułki SENSATION oraz zestawy do pielęgnacji dłoni i stóp. Firma stawia sobie za cel, aby wśród jej produktów każdy – niezależnie od typu skóry i jej problemów – znalazł odpowiednie dla siebie, aby była to pielęgnacja „szyta na miarę”, ajednocześnie „od stóp do głów”.


Kolagen ANNA PIKURA BIOAKTIV jest najbardziej zaawansowanym na rynku przykładem udanej symbiozy najnowocześniejszej biotechnologii z naturą, unikatowym, bo bez konserwantów i o wyjątkowo wysokim podobieństwie do kolagenu produkowanego przez ludzki organizm. Daje zaskakująco pozytywne rezultaty, a jednocześnie ze względu na swą całkowitą naturalność jest dobroczynny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Linia botaniczna ANNA PIKURA obejmuje biokremy adresowane do wszelkiego rodzaju problemów ze skórą. Przy opracowywaniu receptur wybiera się najczystsze i najbardziej aktywne składniki botaniczne. Każdy z nich stanowi sam w sobie naturalny i najbardziej optymalny kompleks cennych substancji, które łącznie tworzą synergiczne układy dostarczające skórze wszystkich potrzebnych substancji w najodpowiedniejszych dawkach. Zamiast tzw. wypełniaczy i „chemii” z konwencjonalnych kosmetyków w biokremach botanicznych ANNA PIKURA pojawiają się substancje, które oprócz pełnienia roli pomocniczej, np. przy nadawaniu odpowiedniej konsystencji, jednocześnie dobroczynnie działają na

Zestawy do pielęgnacji dłoni i stóp: zestawy Secret Gloves i Secret Booties to kompleksowe luksusowe zabiegi na dłonie i stopy, które w jednej chwili przywracają im znakomity wygląd i kondycję, i to wyłącznie dzięki naturalnym substancjom. Wnętrze czarodziejskich rękawic i botków kryje cenne składniki roślinne, które dostarczają skórze i paznokciom wszystkiego, co potrzebne im do szczęścia i wspaniałego wyglądu. Ich skuteczność potęguje kolagen aktywny biologicznie, który nakłada się na zwilżone wodą termalną dłonie (stopy) przed włożeniem rękawic (botków).


Producent i dystrybutor: AP Ltd. Sp. z o.o. Sp. k.
Ul. Kazimierza Wielkiego 64 50-077 Wrocław
Email: apboss@apboss.pl
Tel.: 71/ 343 51 00, 71/ 344 53 03,
Tel. kom.: 502 306 200, 513 184 696
www.annapikura.com


BIOThai to marka, która zrodziła się z miłości do naturalnego stylu życia. Czerpiąc z bogactwa tajskiej, tysiącletniej tradycji holistycznej stworzono kompletną gamę preparatów dla podtrzymania zdrowia, urody, higieny ciała i radości życia. Wszystkie preparaty składające się na poszczególne linie kosmetyczne wyróżniają się bardzo wysoką koncentracją substancji aktywnych, brakiem syntetycznych zapachów i sztucznych barwników. Podstawą wysokiej jakości kosmetyków BIOThai jest nieskażone środowisko, z którego pochodzą dziko rosnące rośliny, ręcznie zbierane i przetwarzane tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi. Gotowe produkty, przed wprowadzeniem na rynki Unii Europejskiej, są testowane i certyfikowane przez najbardziej renomowane włoskie laboratoria.


Oferta BIOThai skierowana jest do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych oraz ośrodków SPA & Wellness. Podstawę stanowią oleje bazowe do masażu, olejki eteryczne, stemple ziołowe, pudry roślinne do sporządzania masek, preparaty do demakijażu, pilingi, balsamy i inne produkty niezbędne do wykonywania zabiegów. Ofertę uzupełniają akcesoria ziołowe i ceramiczne oraz meble wykonane z egzotycznego drewna, a także materiały pomocnicze: ręczniki, szlafroki, kimona, stroje kosmetyczne i inne.

Marka opracowała zabiegi na twarz i ciało, wykorzystujące wschodnie rytuały i elementy masażu tajskiego. W ramach współpracy BIOThai oferuje wsparcie w zakresie indywidualnego doboru pakietów produktów oraz szkolenie wstępne w formie warsztatów praktycznych.

Przedstawicielem marki BIOThai w Polsce jest firma SABELL, działająca od ponad 15 lat na rynku kosmetyki profesjonalnej.

 

SABELL Kosmetyczne Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowe
ul. Krańcowa 41, 02-493 Warszawa
tel. 22 303 9999, biothai@sabell.pl
www.biothai.pl


Kosmetyka holistyczna, masaże świata, organizacja, szkolenia, kompleksowe wyposażanie SPA - dla małych i dużych gabinetów kosmetycznych, hoteli, farm piękności, sanatoriów i ośrodków odnowy biologicznej.
NAJLEPSZE KOSMETYKI SPA W EUROPIE!!!!



O nas

Dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny znane są od zarania dziejów. Już najstarsze cywilizacje, chaldejska, fenicka, egipska doceniały dobroczynne właściwości morza. Naukowo udowodniono, że życie wywodzi się właśnie z wody, a skład chemiczny wody morskiej jest podobny do składu plazmy krwi ludzkiej. Żyjące w morzu rośliny i zwierzęta są nieocenionym źródłem składników mających zbawienny wpływ na naszą skórę i cały organizm.


Z tej wiedzy korzysta francuska, profesjonalna firma Thalgo, odkąd to w 1968r. jej założyciel Alain Dogliani opatentował nowatorski proces mikronizacji alg i rozpoczął na szeroką skalę pracę nad kosmetykami na bazie ekstraktów morskich. Thalgo jako jedna z nielicznych firm posiada laboratoria produkcyjne zapewniające ścisłą kontrolę jakościową i spełniające surowe normy czystości ekologicznej, w których powstają wszystkie oferowane przez nas kosmetyki. A jest to oferta bardzo szeroka i różnorodna: kilkanaście profesjonalnych zabiegów na ciało, kilkadziesiąt profesjonalnych zabiegów na twarz, kilkanaście linii do pielęgnacji domowej, suplementy dietetyczne. Produkty Thalgo są w 100% naturalne, wytwarzane na bazie morskiej i ziołowej. Badania nieustannie prowadzone przez specjalistów Thalgo gwarantują wykorzystanie tylko najwyższej jakości składników i najnowszych technologii. Od roku 1999, kiedy prowadzenie firmy przejął nowy właściciel Pan J.C.Sirop, każdy nowy składnik bądź produkt są okrywane patentem międzynarodowym, dzięki czemu nasza oferta jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Doceniono to zarówno na rynku międzynarodowym jak i w Polsce, Thalgo jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień nie tylko za doskonałą jakość i skuteczność produktów, ale także za promowanie zdrowego trybu życia i własnej holistycznej filozofii pielęgnacji całego ciała.
Od roku 1994 również Polacy mogą korzystać z dobrodziejstw morskich głębin ukrytych w preparatach Thalgo. Zapraszamy do świata Thalgo.

GWARANCJA PIĘKNA
Marka MARIA GALLAND już ponad czterdzieści lat temu zrewolucjonizowała tradycyjną koncepcję zabiegu w salonach kosmetycznych przez wprowadzenie oryginalnego podejścia, opartego na personalizacji zabiegu oraz właściwej identyfikacji potrzeb skóry. Zgodnie z tym nie ma czegoś takiego jak normalna skóra!... Twarz to krajobraz, mozaika potrzeb...

GWARANCJA OPIEKI
Oryginalne, ekskluzywne i ściśle manualne metody zabiegowe.


GWARANCJA JAKOŚCI
Produkty Maria Galland opracowane przez dermatologów, fizjoterapeutów i aromaterapeutów. Pieczołowicie kontrolowane klinicznie i farmakologicznie. Wzbogacone ekskluzywnymi składnikami aby łączyć skuteczność i tolerancję. Nieustannie opiniowane przez naszych klientów dzięki „Karcie Uprzywilejowania“ dołączanej do każdego produktu.

Produkty Maria Galland stworzone aby przedłużyć profesjonalną opiekę i dać odpowiedź na każdy problem…dla każdej kobiety…w postaci dopasowanego dla niej rozwiązania…

Firma oferuje zabiegi na twarz, szyję i oczy. Zabiegi na ciało, masaże ciała i zabiegi dla mężczyzn. W ofercie również pełna linia do makijażu o imponującym bogactwie odcieni.

Importer i Dystrybutor
Hubertus
ul. Wielkopolska 26/2
70-451 Szczecin
tel. 091 464 25 00

www.mariagalland.pl