Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

Thalgo

Dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny znane są od zarania dziejów. Już najstarsze cywilizacje, chaldejska, fenicka, egipska doceniały dobroczynne właściwości morza. Naukowo udowodniono, że życie wywodzi się właśnie z wody, a skład chemiczny wody morskiej jest podobny do składu plazmy krwi ludzkiej. Żyjące w morzu rośliny i zwierzęta są nieocenionym źródłem składników mających zbawienny wpływ na naszą skórę i cały organizm.

Z tej wiedzy korzysta francuska, profesjonalna firma Thalgo, odkąd to w 1968r. jej założyciel Alain Dogliani opatentował nowatorski proces mikronizacji alg i rozpoczął na szeroką skalę pracę nad kosmetykami na bazie ekstraktów morskich. Thalgo jako jedna z nielicznych firm posiada laboratoria produkcyjne zapewniające ścisłą kontrolę jakościową i spełniające surowe normy czystości ekologicznej, w których powstają wszystkie oferowane przez nas kosmetyki. A jest to oferta bardzo szeroka i różnorodna: kilkanaście profesjonalnych zabiegów na ciało, kilkadziesiąt profesjonalnych zabiegów na twarz, kilkanaście linii do pielęgnacji domowej, suplementy dietetyczne. Produkty Thalgo są w 100% naturalne, wytwarzane na bazie morskiej i ziołowej. Badania nieustannie prowadzone przez specjalistów Thalgo gwarantują wykorzystanie tylko najwyższej jakości składników i najnowszych technologii. Od roku 1999, kiedy prowadzenie firmy przejął nowy właściciel Pan J.C.Sirop, każdy nowy składnik bądź produkt są okrywane patentem międzynarodowym, dzięki czemu nasza oferta jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Doceniono to zarówno na rynku międzynarodowym jak i w Polsce, Thalgo jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień nie tylko za doskonałą jakość i skuteczność produktów, ale także za promowanie zdrowego trybu życia i własnej holistycznej filozofii pielęgnacji całego ciała.
Od roku 1994 również Polacy mogą korzystać z dobrodziejstw morskich głębin ukrytych w preparatach Thalgo. Zapraszamy do świata Thalgo.