Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

Wiadomości


SPA-PRESTIGE.PL weźmie udział w XIV Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw Tour & Travel w dniach 21 - 23 września 2006. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane turystyką SPA & WELLNESS do odwiedzenia naszego stoiska nr 20 w sektorze J sali BRONIEWSKIEGO w Pałacu Kultury i Nauki.
Dla wszystkich odwiedzających przygotowalismy konkurs z główną wygraną - WEEKENDOWYM POBYTEM w *** hotelu SPA wraz z zabiegami. Dodatkowymi wygranymi będą prestiżowe kosmetyki SPA.

Targi TT Warsaw są najważniejszym w Polsce spotkaniem branży turystycznej o charakterze międzynarodowym oraz jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Ubiegłoroczna impreza zgromadziła 487 wystawców z 54 krajów, w tym 38 stoisk narodowych.


Podczas XIV edycji targów zaprezentują się firmy z całego świata, a wśród nich: touroperatorzy z Polski i zagranicy, agencje turystyczne, ośrodki wypoczynkowe, hotele, pensjonaty, przewoźnicy, firmy internetowe i ubezpieczeniowe, a przede wszystkim narodowe organizacje turystyczne oraz miasta i regiony słynące z licznych atrakcji.

Zapraszamy

.:: Zobacz także

    Więcej informacji na stronie www »

Wydawca katalogów Johansens ogłosił doroczne nagrody Condé Nast Johansens Awards for Excellence dla hoteli SPA.

W kategorii: Najlepszy hotel SPA w regionie Oceanu Atlantyckiego, Karaibów i Wysp Pacyfiku został hotel: Cambridge Beaches, Kings Point, Somerset na Bermudach.
Wyróżniono go miedzy innymi za: wspaniałą kuchnię z bogatym wyborem win, urokliwą atmosferę i prywatność bungalowów na ogromym 30 akrowym półwyspie, aż pięć prywatnych plaż na każdą porę dnia.W kategorii: Najlepszy hotel SPA w USA uhonorowano Hotel Bel-Air
Los Angeles z Kalifornii. Wyróżniono 5 gwiazdkowy hotel typu Boutique z przepięknym 14 akrowym ogrodem. Hotel położony jest zaledwie 3 km od Bevery Hills, był już nominowany jako Mobil Five-Star Award - 2005. 91 apartamentów, każdy z prywatnym wejściem z ogromnego ogrodu wyposażonych jest w odmiennym stylu. Marmury w łazienkach, kominki, jacuzzi to obowiązkowe wysposażenie każdego pokoju w tej wybudowanej kosztem milionów dolarów inwestycji.

W kategorii: Najlepszy hotel SPA w Europie i Regionie Śródziemnomorskim zwyciężył Romantik Hotel Turm z miejscowości Fiè Allo Sciliar. Hotel zlokalizowano w naturalnym ogrodzie. Jednym z budynków hotelowych jest wieża sięgająca trzynastego wieku.
Hotel wyróżniono za wspaniałą kuchnię, imponującą galerię obrazów, nowoczesne spa.

W kategorii: Najlepszy hotel SPA w Wielkiej Brytanii i Irlandii uhonorowano: Park Hotel Kenmare & Sámas z miejscowości Kerry w Irlandii. Zwrócono uwage na doskonały serwis, holistyczną atmosferę, eleganckie wnętrza i wspaniałe wiejskie klimaty.

Jahansens jest firmą, której pracownicy dorocznie odwiedzają hotele. 50 regionalnych inspektorów działających w Europie i Ameryce w niezależny sposób ocenia jakość, usługi i hotelowe ceny.


.:: Zobacz także

    strona www Cambridge Beaches »
    strona www Bel Air »
    strona www Romantic Hotel Turm »
    strona www Park Hotel Kenmare & Sámas »

W Sopocie ruszyła budowa pięciogwiazdkowego Sheratona
(20 Czerwca 2006)
W poniedziałek wmurowano kamień węgielny pod budowę pięciogwiazdkowego hotelu. Dwustumiejscowy pięciokondygnacyjny Sheraton ma stanąć między Grand Hotelem a molem.

Gerc Bauer, prezes Sheraton Hotel, powiedział podczas uroczystości: - Do budowy tego hotelu w Sopocie zmierzaliśmy od wielu lat. Dopięliśmy swego. To dla nas bardzo ważny dzień.

- Cieszę się, że znowu będziemy mieli bardzo dobry hotel sieci, o której marzyliśmy - odpowiedział Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. - Ważne też, że powstanie kilkaset nowych miejsc pracy.

Sheraton przyjmie pierwszych gości jeszcze przed sezonem letnim w 2008 roku. Będzie częścią Domu Zdrojowego. - Jego atutem będzie centrum SPA, na poziomie jakiego jeszcze nie ma w Polsce - chwali się Krzysztof Bielak, reprezentujący firmę NDI. - Do opracowania koncepcji centrum ściągnęliśmy z Wielkiej Brytanii konsultanta mającego duże doświadczenie w budowie takich miejsc.


Bielak zapewnia, że nie będzie to tylko basen połączony z siłownią i sauną, ale starannie przygotowany kompleks, w którym obok rekreacji duży nacisk położony będzie także na odnowę biologiczną.

Centrum Haffnera to inwestycja warta 93 mln euro. Zbuduje go spółka o tej samej nazwie, której właścicielami są NDI, gmina Sopot i PKO BP. To właśnie bank wyłoży - w postaci kredytu - większość funduszy na centrum. Zajmie ono teren o powierzchni dwóch hektarów po lewej stronie dolnej części Monciaka (idąc w stronę mola). W skład Centrum Haffnera, oprócz Domu Zdrojowego z Sheratonem i SPA, wejdą też budynki handlowo-usługowe, z biuram, sklepami, restauracjami, pubami, oraz niewielki apartamentowiec z mieszkaniami. Zbudowany zostanie też wielopoziomowy parking. W przyszłym roku rozpocznie się też budowa 200-metrowego tunelu w ciągu ulicy Grunwaldzkiej. Dzięki niemu, tłumy gości odwiedzających kurort latem będą mogły swobodnie przemieszczać się w górę i w dół Monciaka. Samochody mają pokonywać pod ziemią niewielki odcinek. Zjazd znajdzie się na wysokości pawilonu szpitala reumatologicznego, a wyjazd kilkanaście metrów przed stacją benzynową.

A w Grandzie remont

Grand Hotel, przy którym będzie stał Sheraton, nie daje za wygraną w walce o palmę pierwszeństwa w polskim kurorcie. Od listopada ub. roku w hotelu z 1927 r. trwa generalny remont, po którym będzie on także pięciogwiazdkowy. Pierwsze wyremontowane pokoje już oddano, docelowo będzie ich 128. Do hotelu "wróci" sala balowa, a za kilka tygodni goście będą mogli zjeść śniadanie w ogrodzie i spędzić czas w SPA, w którym będzie sala fitness, siłownia, salon piękności i basen z brodzikiem dla dzieci.


Autor: Sławomir Sowula, Gazeta Wyborcza

W czerwcu tego roku w zespole parkowo-pałacowym manor House w Chlewiskach oddano do użytku pierwszą w Polsce wioskę SPA.

Witalna Wioska to specjalnie dla Państwa stworzona w baśniowym pałacowym ogrodzie sielska osada, która zapewni relaks w nietuzinkowym klimacie, pomoże w zdobyciu kondycji i młodzieńczego samopoczucia. Pomoże zadbać o zdrowie i przedłużyć biologiczną witalność. W wiosce, otoczonej kojącym szumem drzew i zdrowym powietrzem można odreagować codzienne stresy, odzyskać wewnętrzną równowagę, harmonię z otoczeniem, uspokoić emocje i pobudzić zmysły. Jest ona harmonijnym połączeniem energii czterech żywiołów Ognia, Powietrza, Wody i Ziemi, z których - według starożytnych idei, przekazanych nam przez greckich filozofów Heraklita i Talesa z Miletu - zbudowany jest wszechświat.

W skład Witalnej Wioski wchodzi: 7 chat wykonanych z drewna pokrytych gontem z osiki


Chata Solna (17m2 do 14 osób) z muzykoterapią i koloroterapią
Chata - Ruska Bania (17m2 do 30 osób) z witkami brzozowymi do chłostania
Chata - Sauna Fińska (10m2 do 20 osób) z aromaterapią i gwieździstym niebem
Chata z beczką polską z gorącą wodą Ø2m (8 osób) i z gwieździstym niebem
Chata grillowa 17m2 do 26 osób
Chata barmana
Chata gospodarza z przebieralnią i WC
Ponadto goście mogą korzystać z:
Sauny na poczerwień na świeżym powietrzu
Kąpieli świetlnych i powietrznych - kuracja Kneippa
Pryszniców wrażeń pod chmurką
Japońskiej balii z zimną wodą na świeżym powietrzu
Beczki z zimną wodą pod niebem - do schłodzenia ciała
Lodowego wiadra pod chmurką
Po części koncepcja naszej witalnej wioski oparta została na skandynawskich i rosyjskich wzorcach zachowań, ale dostosowana została do naszych polskich zwyczajów
...czytamy na stronie manorhouse.pl

Na rogu Grzybowskiej i Wroniej powstaje pięciogwiazdkowy hotel Hilton. Uroczyste otwarcie ma odbyć się w drugiej połowie 2006 r. 22 metrowa wieża hotelu pomieści 315 pokoi hotelowych.

Co najważniejsze zostanie tu urządzone największe i podobno najbardziej luksusowe w Warszawie dwupoziomowe SPA (4 tys. m2). Główną atrakcję stanowić będzie basen (25 x 8 m), którego niecka będzie wykonana w całości ze stali nierdzewnej.

W narożniku części hotelowej od strony Grzybowskiej powstanie ogród zimowy z przeogromnym wnętrzem o 20 m wysokości i ścianach ze szkła.

Académie Scientifique de Beauté znów zwyciężyła na targach LES NOUVELLES ESTHETIQUES, które odbyły się Paryżu od 1 do 3 kwietnia 2006.
Za najlepszą innowację kosmetyczną 2006 roku uznano najnowszą linię pielęgnacyjną dla mężczyzn: HOMME – MEN, której polska premiera odbędzie się we wrześniu tego roku.

Współczesny mężczyzna też chce skutecznie dbać o swoją skórę. Dlatego Académie Scientifique de Beauté wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pielęgnacji skóry stworzyło specjalistyczną linię kosmetyków MEN. Linię oparto na unikalnym koktajlu naturalnych wyciągów z dębu i brzozy; drzew, które symbolizują męskość, siłę, zdrowie, moc oraz długie życie.Męska linia pielęgnacyjna uzupełnia bardzo szeroką ofertę profesjonalnych kosmetyków Académie Scientifique de Beauté. To już 10 linia kosmetyczna wprowadzona przez firmę na rynek.

 

Składają się na nią cztery produkty:

gel nettoyant non moussant (żel oczyszczający, który ułatwia golenie nawet trzydniowego zarostu),
baume actif hydratant matifiant (aktywny balsam nawilżająco – matujący),
baume actif anti-rides stimulant (aktywny balsam przeciwzmarszczkowy i stymulujący),
gel contour des yeux actif lissant anti-poches (aktywny żel na kontur oczu wysubtelniający i zmniejszający opuchliznę wokół oczu).


Oficjalna premiera na polskim rynku: wrzesień 2006.

Więcej informacji:

Arkadiusz Dawidowski
Dyrektor marketingu & public relations
tel. 0 602 132 331

.:: Zobacz także

    STRONA WWW AKADEMIE »

Instytut SPA & Wellness w Centrum MAGELLAN to największy i jedyny tak profesjonalnie wyposażony obiekt w Polsce Centralnej. Dwupoziomowy kompleks rekreacyjny umiejscowiony jest w łączniku pomiędzy skrzydłem A, gdzie znajdują się restauracje, pokoje hotelowe i sala bankietowo-koncertowa, a skrzydłem B z klubem nocnym, pokojami oraz salami konferencyjnymi.

W części basenowej (parter) znajdują się

- basen kryty
- jacuzzi (2 opcje)
- łaźnia parowa
- sauna sucha

Pierwsze piętro to sala fitness oraz 9 gabinetów odnowy biologicznej.


Witalność, zdrowie, uroda, kontrola ciężaru ciała, Anty-Aging,  fitnes. Wzmocnienie systemu immunologicznego, obniżenie poziomu cholesterolu, oczyszczenie organizmu z toksyn i metali ciężkich, profilaktyka przeciw rakowa, opóźnia proces starzenia się. Weganie!- spirulina zawiera ok. 60% białka nie zakwaszającego organizm. Bogata kombinacja witamin i składników mineralnych występujących w naturalnej, nie skłóconej proporcji i łatwo przyswajalnych. Oprócz mikroalgi Spirulina platensis Hau, jest również Spirulina cynk (z naturalnie dowiązanym cynkiem), Spirulina selen (z naturalnie dowiązanym selenem) oraz żelki (sok winogronowy) ze Spiruliną (dla dzieci). Na bazie Spiruliny powstała linia kosmetyczna SpiruSkin (również wersja dla gabinetów kosmetycznych) Algira -(zabiegi na ciało) oraz NOWOŚĆ! Seria kosmetyków bez syntetycznych barwników, składników zapachowych i konserwujących zgodnie z KVO. Produkty posiadają certyfikaty BIO, NATURLAND oraz Polskie normy dopuszczenia z 1999r


 

.:: Zobacz także

strona www »


Nowością jest między innymi: KURS GOTOWANIA SPA
Na własnym podniebieniu i własnej skórze można przekonać się o zaletach SPA. Kurta Scheller pokazuje jak przygotować jedzenie serwowane w najlepszych spa świata, a kosmetyczki z Terra Spa wykonują mini zabiegi na klientach Akademii.
Cena kursu: 180 PLN
Szczegóły na stronie internetowej.:: Zobacz także

    Kurs gotowanaia SPA »