Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

SPA-PRESTIGE.PL na TT Warsaw Tour & Travel

SPA-PRESTIGE.PL weźmie udział w XIV Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw Tour & Travel w dniach 21 - 23 września 2006. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane turystyką SPA & WELLNESS do odwiedzenia naszego stoiska nr 20 w sektorze J sali BRONIEWSKIEGO w Pałacu Kultury i Nauki.
Dla wszystkich odwiedzających przygotowalismy konkurs z główną wygraną - WEEKENDOWYM POBYTEM w *** hotelu SPA wraz z zabiegami. Dodatkowymi wygranymi będą prestiżowe kosmetyki SPA.

Targi TT Warsaw są najważniejszym w Polsce spotkaniem branży turystycznej o charakterze międzynarodowym oraz jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Ubiegłoroczna impreza zgromadziła 487 wystawców z 54 krajów, w tym 38 stoisk narodowych.

Podczas XIV edycji targów zaprezentują się firmy z całego świata, a wśród nich: touroperatorzy z Polski i zagranicy, agencje turystyczne, ośrodki wypoczynkowe, hotele, pensjonaty, przewoźnicy, firmy internetowe i ubezpieczeniowe, a przede wszystkim narodowe organizacje turystyczne oraz miasta i regiony słynące z licznych atrakcji.

Zapraszamy

.:: Zobacz także

    Więcej informacji na stronie www »