Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

Muzyka SPA

Magiczny dotyk Indii

Magiczny dotyk Indii to płyta będąca owocem współpracy trzech osobowości – Rafała Seremeta, Janusza Tumidajewicza i Moniki Głogowskiej.
Głębokie aranżacje instrumentalne z elementami cenionych brzmień etnicznych zaprowadzą Cię w mistyczną podróż do Indii. Subtelny wokal Moniki, żywe instrumenty Janusza i fantastyczne kompozycje Rafała to niezapomniana podróż nie tylko egzotyczna, ale również w głąb własnej osobowości. Muzyka, oprócz swego piękna, posiada również głębokie i cenione walory terapeutyczne. Po każdej chwili jej słuchania działa wyciszająco i kojąco. Dlatego też z ogromnym powodzeniem „opiera się” próbie czasu. Jest zawsze aktualna i zwyczajnie piękna.

Tajemna droga Szambali

Na jakość naszego życia wpływa zarówno otaczający nas świat zewnętrzny, jak i –doświadczany w głębi naszej osobowości – świat wewnętrzny. Wewnętrzne obrazy, myśli, emocje, intuicja i wyobraźnia – wszystko to wyraża nasze bogactwo ducha. Ten wewnętrzny świat jest oknem, poprzez które postrzegamy i interpretujemy otaczający świat i rzeczywistość.
Płyta Tajemna Droga Szambali wyraża podróż do wewnętrznego świata. Szambala jest symbolem duchowej krainy opartej na miłości, mądrości i wewnętrznej mocy. Tajemna Droga Szambali wyraża podróż do ukrytych skarbów naszego wnętrza, zachęca i prowokuje do odkrycia w sobie Spokoju i Tajemnicy. Nastrojowe i pobudzające wyobraźnię utwory obrazują pełen cykl wewnętrznej podróży – począwszy od poszukiwań swojego wnętrza, poprzez zatopienie się w sobie, a skończywszy na powtórnej integracji odkrytych wewnętrznych skarbów (spokoju i miłości) z codziennym życiem i otaczającą rzeczywistością. Płyta łączy – dające odczucie przestrzeni – nowoczesne brzmienia elektroniczne z tradycyjnymi, transowymi instrumentami, takimi jak dzwonki, gongi, instrumenty perkusyjne, flet.Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: