Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

Nagrody Johansena dla hoteli SPA

Wydawca katalogów Johansens ogłosił doroczne nagrody Condé Nast Johansens Awards for Excellence dla hoteli SPA.

W kategorii: Najlepszy hotel SPA w regionie Oceanu Atlantyckiego, Karaibów i Wysp Pacyfiku został hotel: Cambridge Beaches, Kings Point, Somerset na Bermudach.
Wyróżniono go miedzy innymi za: wspaniałą kuchnię z bogatym wyborem win, urokliwą atmosferę i prywatność bungalowów na ogromym 30 akrowym półwyspie, aż pięć prywatnych plaż na każdą porę dnia.

W kategorii: Najlepszy hotel SPA w USA uhonorowano Hotel Bel-Air
Los Angeles z Kalifornii. Wyróżniono 5 gwiazdkowy hotel typu Boutique z przepięknym 14 akrowym ogrodem. Hotel położony jest zaledwie 3 km od Bevery Hills, był już nominowany jako Mobil Five-Star Award - 2005. 91 apartamentów, każdy z prywatnym wejściem z ogromnego ogrodu wyposażonych jest w odmiennym stylu. Marmury w łazienkach, kominki, jacuzzi to obowiązkowe wysposażenie każdego pokoju w tej wybudowanej kosztem milionów dolarów inwestycji.

W kategorii: Najlepszy hotel SPA w Europie i Regionie Śródziemnomorskim zwyciężył Romantik Hotel Turm z miejscowości Fiè Allo Sciliar. Hotel zlokalizowano w naturalnym ogrodzie. Jednym z budynków hotelowych jest wieża sięgająca trzynastego wieku.
Hotel wyróżniono za wspaniałą kuchnię, imponującą galerię obrazów, nowoczesne spa.

W kategorii: Najlepszy hotel SPA w Wielkiej Brytanii i Irlandii uhonorowano: Park Hotel Kenmare & Sámas z miejscowości Kerry w Irlandii. Zwrócono uwage na doskonały serwis, holistyczną atmosferę, eleganckie wnętrza i wspaniałe wiejskie klimaty.

Jahansens jest firmą, której pracownicy dorocznie odwiedzają hotele. 50 regionalnych inspektorów działających w Europie i Ameryce w niezależny sposób ocenia jakość, usługi i hotelowe ceny.


.:: Zobacz także

    strona www Cambridge Beaches »
    strona www Bel Air »
    strona www Romantic Hotel Turm »
    strona www Park Hotel Kenmare & Sámas »