Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

Anna Pikura

Zapewnienie skórze najskuteczniejszego zestawu naturalnych substancji czynnych, idealnie łagodnych nawet dla wrażliwej skóry - to zasada konsekwentnie realizowana w preparatach ANNA PIKURA. Linia kosmetyków ANNA PIKURA obejmuje ANNA PIKURA BIOAKTIV KOLAGEN, biokremy ANNA PIKURA, kolagenowy suplement diety - kapsułki SENSATION oraz zestawy do pielęgnacji dłoni i stóp. Firma stawia sobie za cel, aby wśród jej produktów każdy – niezależnie od typu skóry i jej problemów – znalazł odpowiednie dla siebie, aby była to pielęgnacja „szyta na miarę”, ajednocześnie „od stóp do głów”.

Kolagen ANNA PIKURA BIOAKTIV jest najbardziej zaawansowanym na rynku przykładem udanej symbiozy najnowocześniejszej biotechnologii z naturą, unikatowym, bo bez konserwantów i o wyjątkowo wysokim podobieństwie do kolagenu produkowanego przez ludzki organizm. Daje zaskakująco pozytywne rezultaty, a jednocześnie ze względu na swą całkowitą naturalność jest dobroczynny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Linia botaniczna ANNA PIKURA obejmuje biokremy adresowane do wszelkiego rodzaju problemów ze skórą. Przy opracowywaniu receptur wybiera się najczystsze i najbardziej aktywne składniki botaniczne. Każdy z nich stanowi sam w sobie naturalny i najbardziej optymalny kompleks cennych substancji, które łącznie tworzą synergiczne układy dostarczające skórze wszystkich potrzebnych substancji w najodpowiedniejszych dawkach. Zamiast tzw. wypełniaczy i „chemii” z konwencjonalnych kosmetyków w biokremach botanicznych ANNA PIKURA pojawiają się substancje, które oprócz pełnienia roli pomocniczej, np. przy nadawaniu odpowiedniej konsystencji, jednocześnie dobroczynnie działają na

Zestawy do pielęgnacji dłoni i stóp: zestawy Secret Gloves i Secret Booties to kompleksowe luksusowe zabiegi na dłonie i stopy, które w jednej chwili przywracają im znakomity wygląd i kondycję, i to wyłącznie dzięki naturalnym substancjom. Wnętrze czarodziejskich rękawic i botków kryje cenne składniki roślinne, które dostarczają skórze i paznokciom wszystkiego, co potrzebne im do szczęścia i wspaniałego wyglądu. Ich skuteczność potęguje kolagen aktywny biologicznie, który nakłada się na zwilżone wodą termalną dłonie (stopy) przed włożeniem rękawic (botków).


Producent i dystrybutor: AP Ltd. Sp. z o.o. Sp. k.
Ul. Kazimierza Wielkiego 64 50-077 Wrocław
Email: apboss@apboss.pl
Tel.: 71/ 343 51 00, 71/ 344 53 03,
Tel. kom.: 502 306 200, 513 184 696
www.annapikura.com