Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

BIOThai

BIOThai to marka, która zrodziła się z miłości do naturalnego stylu życia. Czerpiąc z bogactwa tajskiej, tysiącletniej tradycji holistycznej stworzono kompletną gamę preparatów dla podtrzymania zdrowia, urody, higieny ciała i radości życia. Wszystkie preparaty składające się na poszczególne linie kosmetyczne wyróżniają się bardzo wysoką koncentracją substancji aktywnych, brakiem syntetycznych zapachów i sztucznych barwników. Podstawą wysokiej jakości kosmetyków BIOThai jest nieskażone środowisko, z którego pochodzą dziko rosnące rośliny, ręcznie zbierane i przetwarzane tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi. Gotowe produkty, przed wprowadzeniem na rynki Unii Europejskiej, są testowane i certyfikowane przez najbardziej renomowane włoskie laboratoria.

Oferta BIOThai skierowana jest do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych oraz ośrodków SPA & Wellness. Podstawę stanowią oleje bazowe do masażu, olejki eteryczne, stemple ziołowe, pudry roślinne do sporządzania masek, preparaty do demakijażu, pilingi, balsamy i inne produkty niezbędne do wykonywania zabiegów. Ofertę uzupełniają akcesoria ziołowe i ceramiczne oraz meble wykonane z egzotycznego drewna, a także materiały pomocnicze: ręczniki, szlafroki, kimona, stroje kosmetyczne i inne.

Marka opracowała zabiegi na twarz i ciało, wykorzystujące wschodnie rytuały i elementy masażu tajskiego. W ramach współpracy BIOThai oferuje wsparcie w zakresie indywidualnego doboru pakietów produktów oraz szkolenie wstępne w formie warsztatów praktycznych.

Przedstawicielem marki BIOThai w Polsce jest firma SABELL, działająca od ponad 15 lat na rynku kosmetyki profesjonalnej.

 

SABELL Kosmetyczne Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowe
ul. Krańcowa 41, 02-493 Warszawa
tel. 22 303 9999, biothai@sabell.pl
www.biothai.pl