Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl

Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:

POLECANY HOTEL
Hotel Karino SPA ***
POLECANY HOTEL
Hotel Royal Baltic Luxury Boutique ****
POLECANY HOTEL
PAŁACYK OTRĘBUSY BUSINESS&SPA
POLECANY HOTEL
Mazowsze Medi Spa Ustroń
Mazowsze Medi SPA – relaks i odprężenie
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Liczba obiektów:
2
Wybierz stronę:
1
CENY PAKIETÓW OD:
3 Dniowy -
Od: 720PLN 684 PLN/os
8 Dniowy -
Od: 1585PLN 1506 PLN/os
15 Dniowy -
Od: 3350PLN 3183 PLN/os
Hotel Unitral Medical Spa
Polska » zachodniopomorskie » Mielno
BALTIVIA Sea Resort
Polska » zachodniopomorskie » Mielno
Wybierz stronę:
1
Więcej o Mielno

Gmina wiejska w północno-zachodniej Polsce, w woj. zachodniopomorskim, w północnej części powiatu koszalińskiego, położona na Wybrzeżu Słowińskim, nad Morzem Bałtyckim.  Według danych z 31 grudnia 2009 roku gmina miała 5077 mieszkańców.

Najcenniejszym walorem gminy Mielno jest morze- jest naturalnym źródłem jodu.. Bogate w jod są także ryby morskie, owoce morza oraz sól nie oczyszczona lub jodowana, ale przede wszystkim czyste nadmorskie powietrze.

W sezonie letnim nad zapewnieniem bezpiecznego wypoczynku nad naszym morzem czuwa 60-ciu wysoko-wykwalifikowanych ratowników. Gmina Mielno może poszczycić się najlepiej strzeżonymi kąpieliskami w kraju na co składają się umiejętności ratowników oraz nowoczesny sprzęt.

Pomnik Jelenia. W Mielnie jest od bardzo dawna – jest sympatycznym akcentem Gminy. Ufundowana została w okresie międzywojennym, przez jednego z ziemian, na pamiątkę udanego polowania

Pomnik Foki. Usytułowany przy głównym wejściu na plażę, jest symbolem organizowanych w Mielnie  Międzynarodowych Zlotów Morsów, na które przybywają tysiące miłośników zimowych kąpieli.