Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl

Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Hotel Bania Thermal & Ski ****
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Hotel Bania Thermal & Ski ****
Środkowa 181
Białka Tatrzańska, 34-405
Województwo: małopolskie
Telefon: +48 18 534 43 70
Fax:
E-mail:
WWW:

Obrazek
HOTEL:

HOTEL BANIA **** THERMAL & SKI przedstawia się jako „fuzja nowoczesnego komfortu oraz góralskiego ciepła” tudzież „luksus okraszony górskim charakterem i relaks w pełnym tego słowa znaczeniu”. Nie da się ukryć, że to wyjątkowo niebanalny obiekt, który zawdzięcza swoją popularność bezpośredniemu dostępowi do basenów termalnych, bliskości największego ośrodka narciarskiego w Polsce oraz tak kochanej przez wszystkich - górskiej duszy. Usytuowany w sercu miasta Białka Tatrzańska, otrzymuje przez odwiedzających go Gości, wysokie oceny za lokalizację. Ponadto obiekt położony jest na terenie ośrodka narciarskiego Bania, który zapewnia liczne wyciągi narciarskie na stokach o różnym stopniu trudności. Hotel Bania to zatem baseny termalne, kompleks narciarski, udogodnienia dla rodzin oraz bogaty program rozrywek w jednym miejscu, i to w zasięgu ręki. To atrakcyjny, luksusowy, a także wyróżniający się na tle innych, tego typu obiekt, z bogatą infrastrukturą pobytową, do którego wraca z ogromną przyjemnością i entuzjazmem dziecka.
Kompleks oferuje zakwaterowanie w doskonale wyposażonych 156 pokojach. Standardowe wyposażenie pomieszczenia obejmuje: TV, radio, telefon, sejf, minibar oraz łazienkę z kabiną prysznicową, komplet ręczników i zestaw kosmetyków. Ponieważ Hotel Bania jest kontynuacją filozofii przywiązania do natury i tradycji,  oferowane pokoje utrzymane są w górskim, ciepłym charakterze. Spora część z nich posiada balkon, a za oknami wszystkich rozpościera się przepiękny widok - na panoramę Tatr Wysokich, Pienin lub widok na stok. Zarówno zimą jak i latem są to urzekające punkty widokowe, których uroki docenią nawet najbardziej wybredni Goście.

GASTRONOMIA:

Hotel Bania zadbał o to, by odwiedzający go Goście mieli możliwość wyboru. Każdy z nich może zostać ugoszczonym w trzech restauracjach hotelowych (Góralskiej, Tatrzańskiej, Rohatce), karczmie regionalnej, Zielonym Szałasie, a także barze. Wymienione miejsca przyciągają wystrojem, regionalnymi specjałami oraz panującą w nich niepowtarzalną atmosferą. I niezależnie od tego, czy jest się Gościem szusującym po stoku, przybyłym na spotkanie biznesowe czy pragnącym spędzić wyjątkowy czas z rodziną, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nawet najbardziej wymagające podniebienia mogą liczyć na usatysfakcjonowanie. Nie zawiodą się.

KONFERENCJE:

Bania Thermal & Ski zachęca też do tego, by skorzystać z doświadczeń oraz możliwości hotelu i zorganizować spotkanie biznesowe. Obiekt ten jako nowy punkt na mapie konferencyjnej Polski, staje się już miejscem rozpoznawalnym i polecanym przez wiele znaczących podmiotów, o czym świadczą pozytywne rekomendacje na jego temat. To miejsce, które rozumie potrzeby swoich Gości. Dzięki szerokiej współpracy z agencjami eventowymi, organizatorami jak i dzięki profesjonalnej wiedzy oraz zaangażowaniu wielu specjalistów, Hotel planuje, organizuje i koordynuje wydarzenia na najwyższym poziomie. Sam oddaje do dyspozycji swoich Gości kilka sal konferencyjnych (Sala Konferencyjna Trzy Korony; Sala Trzy Korony – Nad Ogródki, Sala Trzy Korony – Okrąglica, Sala Trzy Korony - Płaska Skała, Sala VIP, Sala w Zielonym Szałasie, Sala konferencyjna w Karcmie Bania). Wspomniane miejsca są nie tylko należycie wyposażone, ale posiadają również nietuzinkowe estetyczne rozwiązania, które stanowią doskonałą oprawę dla wyjątkowych wydarzeń. Góralskie wnętrza i unikatowy klimat subtelnie podbijają charakter miejsca. Hotel proponuje również skorzystanie z oferty wspólnych imprez integracyjnych, w pełni wykorzystując atuty obiektu, a co za tym idzie atrakcyjne i niesztampowe propozycje spędzania wolnego czasu.

Obiekty w pobliżu: