Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl

Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
HERON LIVE HOTEL *****
HERON LIVE HOTEL *****
Sienna 104
Gródek n/Dunajcem, 33-318
Województwo: małopolskie
Telefon: +48 18 888 85 00
Fax:
E-mail:
WWW:

HOTEL:

Heron Live Hotel położony jest tuż nad taflą Jeziora Rożnowskiego. Dolina Dunajca tworzy na tym odcinku przełom ograniczony od zachodu łososińskim pasmem Beskidu Wyspowego, a od wschodu wzniesieniami Pogórza Rożnowskiego.

Piękno rozgościło się tutaj na dobre. Stała oferta hotelu – trzy restauracje, luksusowe Live SPA, klub muzyczny – inspiracje czerpią wprost z natury. Wszystko po to, aby uwolnić marzenia, obudzić zmysły, porwać do niesamowitego. Te przeżycia mają w sobie coś z wiosennego przebudzenia, ale w Heron Live Hotel możesz ich doświadczać cały rok. Z nami „nowe” staje się przyjemną codziennością.

‘Heron’ to nie tylko spełniający pięciogwiazdkowe standardy hotel, ale styl życia, według którego to, co robisz, naprawdę ma znaczenie. Jeśli patrzysz – zobaczysz więcej. Jeśli próbujesz nowych smaków – nie zawiedziesz się. Jeśli dotykasz – poczujesz, że żyjesz. Jeśli słuchasz – zanurzysz się w dźwiękach. Wszystko za sprawą starannie przemyślanej filozofii LIVE, dla której najważniejsze są Twoje zmysły.

RODZAJ OBIEKTU:
Destination SPA
Medyczne Wellness & SPA
Holistyczne SPA
Konferencyjne SPA
Baby SPA
DOBA HOTELOWA:
15:00-12:00
PARKING:
Parking niestrzeżony (w cenie pobytu) zł/doba
Parking strzeżony 50 zł/doba
OGÓLNE:
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Internet bezprzewodowy
Hotel przyjmuje zwierzęta
AKCEPTACJA WALUT ORAZ KART PŁATNICZYCH/KREDYTOWYCH:
American Express
Euro
Faktury dla firm
VISA
VISA Electron
JĘZYKI RECEPCJI:
Angielski
GASTRONOMIA:

W Heron Live Hotel znajdziesz aż trzy oryginalne restauracje: ekskluzywną, casualową oraz fusion. Prawdziwe smaki to zasługa ekologicznych upraw i hodowli okolicznych plantatorów, lokalnych produktów, własnej manufaktury czekolady, a także odważnych kompozycji wielokrotnie nagradzanych szefów kuchni. O Twoje podniebienie w Heron Live Hotel troszczy się profesjonalna kadra mistrzów sztuki kulinarnej, wybitny sushi master, nieprzeceniony sommelier i utalentowany barista.

KONFERENCJE:

Hotel posiada również wielofunkcyjne i bardzo dobrze wyposażone (wraz ze sterowanym nagłośnieniem, oświetleniem i sprzętem multimedialnym) sale bankietowo - konferencyjne, umożliwiające organizację spotkań biznesowych w niezwykle komfortowych warunkach. Dzięki imponującym przeszkleniom, panoramiczne widoki z okien umilają czas spędzany na spotkaniach. Jako, że spotkania biznesowe to nie tylko praca, ale również integracja po szkoleniach, Hotel Heron wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Gości, oferując szereg zorganizowanych atrakcji hotelowych dla firm, typu: warsztaty kawowe z Baristą, spotkanie z Sommelierem, gotowanie z szefem Kuchni, warsztaty ze stylistką, czy nawet warsztaty z Sushi Masterem. Ale to nie wszystko. Czas pomiędzy spotkaniami umilić może oferta zabiegów i masaży biznes spa, przeznaczona specjalnie dla firm. I tu wymienić należy następujące pakiety: „relaks po pracy”, „pakiet rewitalizujący”, „pakiet oczyszczający”. Goście hotelowi mogą więc z pewnością poczuć się rozpieszczani.

REKREACJA/WYPOCZYNEK:

A także prawdziwa sztuka i kultura na wyciągnięcie ręki. Do rozrywki „wysokich lotów” zaprasza klub muzyczny ‘Hangar’, czyli przestrzeń dla prawdziwych melomanów. Klasyczny jazz, etno, muzyka elektroniczna, filmowa, popularna czy kabaret – scena klubu gościła talenty rozmaitych gatunków muzycznych. Ale strefa sztuki w Heron Live Hotel to nie tylko ‘Hangar’. Co piątek w restauracji ‘Marina’ odkrywamy muzyczne perełki regionu, a każdego miesiąca w ‘Marina Art Gallery’ gościmy oryginalne prace postmodernistycznych twórców.  

Obiekty w pobliżu: