Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl

Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:

Hotel Piwniczna SPA&Conference ****
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Hotel Piwniczna SPA&Conference ****
Gąsiorowskiego 5
Piwniczna Zdrój, 33-350
Województwo: małopolskie
Powiat: nowosądecki
Telefon: +48 18 262 06 06
Fax: +48 18 44 44 0 44
E-mail:
WWW:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
HOTEL:

HOTEL PIWNICZNA SPA & CONFERENCE - obiekt znakomicie usytuowany, bo w Beskidzie Sądeckim, nad brzegiem polsko-słowackiej rzeki Poprad,  zdaje się czerpać wszystko, co najlepsze ze swojej lokalizacji.  Obszar doliny Popradu (obecnie objęty ochroną krajobrazową jako Popradzki Park Krajobrazowy) obfituje bowiem w liczne źródła mineralne, w tym także w wody termalne, dlatego na bazie naturalnego, bogactwa rozwinęło się w tym rejonie lecznictwo uzdrowiskowe. A Hotel Piwniczna „bierze” z gór i folkloru to, co najpiękniejsze. Dodając niezbędną technologię, wyjątkowy komfort i styl doprawiony szczyptą etnodesignu, oferuje najwyższy standard czterech gwiazdek. Tworzy zupełnie nową jakość… w końcu nie bez powodu nazywany jest "czarną owcą wśród hoteli". Obiekt może pochwalić się licznymi wyróżnieniami, m. in.  Najpiękniejsze Concept SPA 2015, Najlepsze Objawienie Roku SPA w Polsce 2014/2015, czy najlepszy obiekt noclegowy Beskidu Sądeckiego wg internautów. Należy zaznaczyć, iż Hotel Piwniczna to jedyny taki butikowy hotel w Polsce. Jego wystrój i kolorystyka nawiązują do bogatej kultury Czarnych Górali - rytersko-piwniczańskich. Tradycyjne motywy regionalne wyrażają się w licznych dodatkach i elementach użytkowych, które wzbogacają nowoczesne, a zarazem funkcjonalne wnętrza. Zapewniają niepowtarzalny wypoczynek w folkowym klimacie. Należy podkreślić, iż w tym miejscu rodzinna atmosfera oraz klimat ciepła i życzliwości są na pierwszym miejscu. Gwarantem takiego stanu rzeczy jest dążenie personelu obiektu do tego, aby Ci, którzy wchodzą do Hotelu jako goście, wychodzili z niego jako przyjaciele…

Do dyspozycji Gości oddanych jest 21 jedno- i dwuosobowych pokoi oraz 15 apartamentów, w tym 2 ekskluzywne (wyposażone w otwarte na pokój salony kąpielowe z wannami projektu francuskiego wizjonera wzornictwa Philippe’a Starcka), usytuowanych na 1. i 2. piętrze oraz na poddaszu. W każdym z nich znajduje się telewizor z płaskim ekranem oraz łazienka z wanną lub prysznicem. Dodatkowo, z niektórych pokoi roztacza się widok na rzekę. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, iż każdy pokój jest inny, wyjątkowy, choć łączy je koncepcja wystroju utrzymana w stylistyce etno, oszczędny minimalizm, surowe drewno oraz szkło. Niestety Hotel zaprasza do odwiedzin bez swoich czworonożnych przyjaciół.

WYPOSAŻENIE POKOJU:
Biurko
Dostęp do internetu wifi , dsl
Lodówka
Mini-bar
Ręczniki
Sejf pokojowy
Suszarka do włosów
Szlafroki
TV kablowa lub satelitarna
Telefon
Telewizor
Łazienka/prysznic
Łazienka/wanna
Żelazko
GASTRONOMIA:

W Hotelu Piwniczna tradycja stanowi fundament hotelowej restauracji. Serwowane w „Czarnej Owcy” menu opiera się na recepturach kiedyś powszechnie praktykowanych przez lokalnych mieszkańców. Jednocześnie przyrządzane aktualnie potrawy nie odstają od współczesnych trendów gastronomicznych. Kuchni restauracyjnej szefuje doświadczony, rozpoznawalny na Nowosądecczyźnie kucharz, który doskonale orientuje się w  regionalnym menu. Warto dodać, że Restauracja Czarna Owca to jedyny obiekt gastronomiczny w Piwnicznej-Zdroju, który oferuje turystom specjały z pogranicza kuchni beskidzko-łemkowskiej. Restauracja ta to także dwa malownicze tarasy nad brzegiem Popradu, na których można rozkoszować się wybornymi smakami kuchni, a do tego cieszyć oko wspaniałymi widokami.

KONFERENCJE:

Jako, że biznes lubi luksus, a luksus najwyższą jakość, łącząc przyjemne z pożytecznym, w ofercie hotelu znajdują się dwie nowoczesne, dobrze wyposażone sale konferencyjne, o łącznej powierzchni 170 m2, które mieszczą ok. 120 uczestników. I to właśnie one przyciągają do Piwnicznej uczestników konferencji oraz szkoleń, a także pozornie zwykłych spotkań biznesowych. W myśl idei etnodesignu przypisanej do wnętrz hotelu, sale konferencyjne zdobią oryginalne tapety oraz sufit napinany marki Barrisol. By móc spełniać swoją rolę, a także cieszyć oko Gości biznesowych, te niepowtarzalne elementy wystroju zostały wykonane we Francji na specjalne zamówienie hotelu.

Hotel proponuje swoim Gościom biznesowym warsztaty wyjazdowe, które łączą w sobie cechy wyjazdów integracyjnych, a także seminariów i konferencji w jednym.  Ich głównym celem jest przede wszystkim integracja, budowanie więzi i pozytywnych relacji pracowniczych.

SPORTY WODNE:
Spływ rzekami
AKTYWNY WYPOCZYNEK:
Nordic Walking
Spacery
Wspinaczka
Wypożyczalnia rowerów
Wędrówki piesze
SPORTY ZIMOWE:
Narciarstwo
Snowboard
Wyciągi narciarskie
Łyżwiarstwo
Obiekty w pobliżu: