Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl

Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:

265
HOTEL NATURA RESIDENCE BUSINESS&SPA ****
Polska » Siewierz
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
HOTEL NATURA RESIDENCE BUSINESS&SPA ****
Sucha 4
Siewierz, 42-470
Województwo: śląskie
Telefon: 32 674 13 95
Fax: 32 678 15 60
E-mail:
WWW:

Obrazek
Obrazek
HOTEL:

Ludzie dzielą się na 3 grupy: zwolenników relaksu, pracoholików i tych, którzy najchętniej opieraliby swoje życie na tych dwóch czynnościach jednocześnie. Wydawać by się mogło, że to niemożliwe, że na codzień tak naprawdę nie sposób połączyć przyjemnego z pożytecznym. Nic bardziej mylnego, bo oto są na mapie Polski miejsca, w których możesz zażywać masażu, jednocześnie będąc na zebraniu i wdychając najczystsze, pełne jodu powietrze. 

 Jeden z takich punktów ukrywa się na Śląsku, po horyzont otoczony sosnowym lasem, schowany dyskretnie w pobliżu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, dając nadjeżdżającym Gościom poczucie oczekującej na nich, spokojnej przystani. Bliskość przyrody, cisza i piękna architektura Natura Residence to powody, dla których każdy, bez względu na powód pobytu, niezależnie od tego, czy uczestniczy w konferencji, weselu, czy zaplanował w hotelu romantyczny weekend, bezwiednie odpoczywa. Tu jest się Panem swojego losu, nie martwiąc się o kondycję przyrody, chronionej w okolicznych rezerwatach, wkradającej się do wnętrza drzwiami i oknami, pokrywając swoim drewnem ściany i zastygając w wykończeniach z jurajskiego kamienia. Bywa jednak, że losowi trzeba pomóc, kiedy służbowe spotkanie należy umilić kawą, leniwy poranek śniadaniem w łóżku, a wieczór po ciężkim dniu relaksującą godziną w SPA. Jak dobre duchy pojawiają się wtedy uśmiechnięci, jak ze snu ubrani eleganccy Panowie i czarujące Panie, fachowa drużyna hotelu, restauracji i strefy wellness, stająca na głowie po to, aby nikomu ani przez chwilę stres nie uderzył do głowy. A jeśli - o zgrozo - zdenerwowanie nadejdzie szybciej niż pomoc, to są przecież sprawdzone od wieków sposoby na pozbycie się negatywnych emocji. Bardziej zaprawionym w sportowych bojach Gościom nastrój poprawi wspinaczka po skałkach, Nordic Walking, intensywny jogging czy wycieczka rowerowa, a tym, którzy wolą aktywność z rodzaju nieśpiesznych spodoba się możliwość spróbowania Pilatesu, Aqua Aerobiku czy wędkarstwa.  

 Natura Residence leży więc na granicy światów ekologii i cywilizacji, sportu i lenistwa i raju dla podniebienia. Jest komfortowym kurortem w pobliżu Katowic, Częstochowy, Szlaku Orlich Gniazd i lotniska Pyrzowice, stanowi więc odzwierciedlenie lokalizacyjnej wygody, zapewniając luksus bliskości miasta, przy jednoczesnym jego braku. Pozostawia Gościom wybór kiedy i jaką granicę chcą przekroczyć. 

 

 Istnieje powiedzenie: czuj się jak u siebie w domu, konkurujące z porzekadłem: wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Co jednak, jeśli są miejsca, w których na chwilę można zapomnieć o sprzątaniu, gotowaniu, zbyt małym łóżku i kanapie? Przestrzenie wyciszone, dostosowane pod względem temperatury, wielkości, z nieograniczonym dostępem do Internetu, komfortu i zupełnej swobody. Nie jedno, nie dwa, ale aż trzydzieści osiem takich pokoi znajduje się na dwóch piętrach hotelu Natura Residence. Są to, bez zarzutu wyposażone apartamenty, zaprojektowane tak, żeby nikt nie miał potrzeby i ochoty wyjść z nich nawet wtedy, kiedy jego pobyt dobiegł już końca. Pokoje zachwycają atmosferą ciepła i wolnej przestrzeni, których czasem niedosyt jest w naszym codziennym życiu. Zadowalają nowożeńców, pragnących nacieszyć się tylko sobą, rodziny z rozbieganymi dziećmi oraz tych, którzy cenią sobie spokój podczas pracy na służbowym wyjeździe. 

  

 

DOBA HOTELOWA:
15.00 : 11.00
PARKING:
Parking niestrzeżony (w cenie pobytu) zł/doba
OGÓLNE:
Pokoje dla niepalących
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Internet bezprzewodowy
Terminal internetowy w lobby
AKCEPTACJA WALUT ORAZ KART PŁATNICZYCH/KREDYTOWYCH:
American Express
Euro
Faktury dla firm
Inne waluty poza PLN
Maestro
Mastercard
Otwarte rachunki dla firm
VISA
VISA Electron
GASTRONOMIA:

RESTAURACJA BLUEBELL

Nie od dziś wiadomo, że nie samym chlebem żyje człowiek, w Restauracji Bluebell zatem, oprócz niepowtarzalnego, tworzonego z pasją menu, doświadcza się doznań duchowych. Uczucie narastającej euforii podczas jedzenia jest zjawiskiem bardzo powszechnym, ale maksimum rozkoszy osiąga się dopiero wtedy, gdy ma się do czynienia z prawdziwym dziełem sztuki. Wirtuozerię dań, serwowanych w restauracji, nie sposób nie wyróżnić w trzech kategoriach: smaku, wyglądu i techniki wykonania. To raje dla podniebienia wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość sezonowych i lokalnych produktów. Sezonowa oferta dań i perfekcyjnie przygotowywana zastawa to niezbite dowody na to, że królujący w tej niezwykłej przestrzeni Szef Kuchni jest wybitnym artystą. 

KONFERENCJE:

Każdy kocha sobie popróżnować, ale niektórzy mają ustawiony limit na relaks i w przerwie między basenem, a popołudniową kawą, lubią trochę popracować. Ukryty w leśnym zaciszu budynek Natura Residence jest doskonałą opcją dla grupy współpracowników (do 160 osób), którzy chcą zorganizować konferencję w serdecznej atmosferze i komforcie klimatyzowanych sal, również w te najbardziej upalne, uciążliwe dni lata. Długie rozmowy i rozważania mogą ciągnąć się w nieskończoność, uprzyjemnione wyśmienitym cateringiem, pięknem krajobrazu rozciągającego się za oknem i wysoką klasą uśmiechniętej obsługi. Wygodnym jest fakt, że lokalizacja obiektu pozostawia wolny wybór, czy przedłużyć sobie wyjazd służbowy i zostać jeszcze jeden dzień na łonie natury, czy też od razu pomknąć z powrotem - rozciągającą się o 5 minut drogi od hotelu autostradą. 

AKTYWNY WYPOCZYNEK:
Nordic Walking
Spacery
Wypożyczalnia rowerów
Obiekty w pobliżu: