Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl

Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:

314
ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA
Polska » Barczewo
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA
Zalesie 12
Barczewo, 11-010
Województwo: warmińsko-mazurskie
Powiat: olsztyński
Telefon: 606 30 63 44
Fax:
E-mail:
WWW:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
HOTEL:

ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA położony jest w czystej ekologicznej strefie, bezpośrednio nad Jeziorem Orzyc Wielki w otoczeniu kompleksu leśnego. Ośrodek znajduje się 18 km od Olsztyna i 5 km od drogi krajowej numer 16 relacji Olsztyn-Augustów. Położone na wysokości ok. 120 m n.p.m. Zalesie, posiada sprzyjające wypoczynkowi bogate walory mikroklimatyczne.

ZALESIE MAZURY CUD NATURY
Tereny otaczające ośrodek doskonale nadają się do uprawiania pieszych i rowerowych wycieczek, coraz bardziej popularnego nordic walking, biegów na nartach, spływów kajakowych, grzybobrania. Na Jeziorze Orzyc Wielki, nad którym leży ośrodek można pływać łódkami i żaglówką należącymi do Ośrodka. Na amatorów wędkarstwa czeka tutaj obfitość prawie wszystkich gatunków ryb występujących w jeziorach i rzeczkach Warmii i Mazur. Wędkarze korzystają z bezpłatnych łódek oraz dwóch pomostów należących do Ośrodka. Wędkarze mogą zakupić na terenie Ośrodka pozwolenia wędkarskie uprawniające do połowów na okolicznych jeziorach.
 
WYPOCZYNEK Z DZIEĆMI NA MAZURACH
Zalesie Mazury, to wygodne pokoje 2- i 3-osobowe, wspaniała kuchnia dostarczająca uciech podniebienia, przepiękne mazurskie plenery, ponad 3,5 hektarowy teren ośrodka pełen zieleni, bliskość lasu i jeziora oraz Mazurskie Spa zapewniające niezapomnianych doznań dla ciała i ducha.
W Zalesiu Mazury Active Spa mali Goście są najważniejsi!
Nasz Ośrodek od 209 roku otrzymuje najwyższe noty w konkursie HOTEL PRZYJAZNY MATCE I DZIECKU jako najlepszy Ośrodek Wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi! Dzieci w wieku poniżej trzech lat bez dodatkowych świadczeń GRATIS (w pokoju rodziców)! Dzieci w wieku 3-10 lat połowa dziennej stawki (na dostawce w pokoju rodziców)!

RODZAJ OBIEKTU:
Resort SPA
Destination SPA
FEMI SPA
Ślubne SPA
Konferencyjne SPA
Inne
Baby SPA
DOBA HOTELOWA:
24h
PARKING:
Parking niestrzeżony (w cenie pobytu) zł/doba
OGÓLNE:
Pokoje dla niepalących
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Internet bezprzewodowy
Hotel nie przyjmuje zwierząt
WYPOSAŻENIE POKOJU:
Dostęp do internetu wifi , dsl
Lodówka
Ręczniki
Sejf pokojowy
Suszarka do włosów
Szlafroki
TV kablowa lub satelitarna
Telewizor
Łazienka/prysznic
Żelazko
AKCEPTACJA WALUT ORAZ KART PŁATNICZYCH/KREDYTOWYCH:
Faktury dla firm
Maestro
Mastercard
VISA
VISA Electron
JĘZYKI RECEPCJI:
Angielski
Rosyjski
GASTRONOMIA:

Świeże mazurskie powietrze zaostrza wszystkim apetyty, dlatego też jedzenie podawane naszym Gościom jest dla nas szczególnie ważne. Oferujemy potrawy tradycyjnej kuchni polskiej ze szczególnym uwzględnieniem naszej kuchni regionalnej. Wszystkie potrawy przygotowujemy samodzielnie w oparciu w oparciu o staropolskie przepisy na bazie naturalnych produktów i surowców pochodzących od sprawdzonych dostawców. Sami pieczemy i wędzimy mięsa oraz wędliny, sami przygotowujemy też domowe przetwory i konfitury.

KONFERENCJE:

Na szkolenia na Mazurach, do dyspozycji firm oddajemy 5 sal konferencyjnych mogących pomieścić, w zależności od ustawienia, od 10 do 200 osób.
Wszystkie sale Zalesia Mazury wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny: rzutnik multimedialny, ekran oraz flipchart. Na terenie Ośrodka Zalesie Mazury goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu w technologii WiFi. Zapewniamy oprawę cateringową w postaci posiłków i przerw kawowych oraz dodatkowe atrakcje w postaci zabaw sportowo-rekreacyjnych. 

SPORTY WODNE:
Kajakowanie
Pływanie
Spływ rzekami
Wioślarstwo
Wędkarstwo
AKTYWNY WYPOCZYNEK:
Aerobik
Aqua aerobik
Bilard
Nordic Walking
Spacery
Wypożyczalnia rowerów
Wędrówki piesze
SPORTY Z PIŁKĄ:
Badminton
Koszykówka
Piłka nożna
Piłka siatkowa
Tenis
Tenis stołowy
SPORTY ZIMOWE:
Narciarstwo
Obiekty w pobliżu: