Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl

Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:

206
Aquapark Warszawianka Hotel Wellness & SPA
Polska » Jachranka
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Aquapark Warszawianka Hotel Wellness & SPA
Jachranka 77
Jachranka, 05-140
Województwo: mazowieckie
Telefon: 0-22 768 9000
Fax: 0-22768 9258
E-mail:
WWW:

AQUAPARK:

Baseny parku wodnego zachęcają do sportowego wysiłku lub relaksu w strumieniach podwodnych masaży. Błogo odpręża kąpiel w jacuzzi. Odświeżająco działa rześka bryza morska w skalistej grocie, w której można odpocząć na kamiennych szezlongach. Na dzieci czeka brodzik z parasolem wodnym, wyspa z rwącą rzeką i wodospadem. Emocji dostarcza dziewięćdziesięciometrowa zjeżdżalnia wodna z multimedialnymi efektami łudząco naśladującymi odgłosy dzikiej przyrody. Do dyspozycji goście mają saunę suchą, łaźnię parową, kubeł zimnej wody i banię do schładzania ciała.

Po intensywnym treningu pływackim goście mogą skorzystać z dynamicznych zajęć fitness, aerobiku czy spinningu. Proponujemy również ćwiczenia w siłowni wyposażonej w najwyższej klasy sprzęt firmy Technogym. Przyrządy do ćwiczeń pozwolą na podniesienie wytrzymałości, oraz spalenie tkanki tłuszczowej. Wszystkim, którzy cenią sobie zdrowy i aktywny tryb życia oraz czują potrzebę zrelaksowania się i odreagowania stresu proponujemy squash - grę, która wciąga i daje wiele przyjemności.

GODZINY OTWARCIA AQUAPARKU:

Poniedziałek - Niedziela  08:00 - 22.00

PARKING:
Parking niestrzeżony (w cenie pobytu) zł/doba
AKCEPTACJA WALUT ORAZ KART PŁATNICZYCH/KREDYTOWYCH:
American Express
Diners Club
Faktury dla firm
Maestro
Mastercard
VISA
VISA Electron
REKREACJA/WYPOCZYNEK:

Malownicze i rozległe tereny o charakterze parkowo-rekreacyjnym posiadają w swoich granicach dwa korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i siatkowej, plażę, przystań wodną ze sprzętem pływającym, trasy rowerowe, plac zabaw dla dzieci. Goście do dyspozycji mają również kręgielnię, salę bilardową, fitness, siłownię i squash. Miejscem niezapomnianych plenerowych imprez integracyjnych i eventów jest położone na wysokiej skarpie Zalewu Zegrzyńskiego Miasteczko Piknikowe z muszlą koncertową.

Poprawie kondycji, zdrowia i urody posłużą wizyty w 16 ekskluzywnych gabinetach Wellness & SPA, uznanego w roku 2007 Najlepszym Ośrodkiem Odnowy Biologicznej w Polsce, zyskując tytuł „najwSPAnialsze SPA 2007”. Czekają tu na Państwa orientalne masaże połączone z zabiegami wykonywanymi przez jedynych w Polsce hinduskich terapeutów Panchakarma, takimi jak min. Ayurveda. 

Czas w hotelu Warszawianka spędza się rodzinnie. Dzieci biorą udział w realizowanej przez Hotel Dziecięcej Akademii Umiejętności poprzez zabawę z profesjonalnymi animatorami mogą zapoznać się z różnymi zawodami, min. kucharza, strażaka, nauczyć się podstaw malarstwa, czy gry aktorskiej.
Dzieci cieszą się specjalnymi względamiuczestnicząc pod okiem doświadczonych wychowawców w zabawach na świeżym powietrzu i w niepowtarzalnym domku Piotrusia Pana. W bufecie wybierać mogą dania i desery komponowane przez szefa kuchni wyłącznie z myślą o nich. Rodzice w tym czasie mogą oddawać sie przyjemnością aktywnego wypoczynku.

Obiekty w pobliżu: