Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

4.Targi Spa & Wellness w Krakowie

Już po raz czwarty zapraszamy do Krakowa na profesjonalne Targi Wyposażenia i Usług SPA & Wellness, które odbędą się w terminie 28-29 maja 2010 (piątek, sobota).

Targi SPA & Wellness stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi urządzeniami, kosmetykami, technologiami i rozwiązaniami, które są niezbędne w nowoczesnym hotelu, gabinecie kosmetycznym, odnowy biologicznej i SPA.

 

W programie Targów zaplanowaliśmy wiele interesujących wydarzeń, które pozwolą zdobyć wiedzę na temat najnowszych trendów w branży SPA i Wellness m. in.:

 

  • 28. maja (piątek) - kongres „Nova jakość w Wellness & Spa”, organizowany wspólnie z  firmą Nova 2. Wśród poruszanych tematów znajdą się informacje dotyczące  najnowszych osiągnięć technologicznych oraz najbardziej pożądanych rozwiązań z zakresu Wellness & Spa spotykanych na rynku hotelarskim. Kongres jest oparty nie tylko o teoretyczne rozważania, ale dużą część poświęca praktycznym rozwiązaniom, przedstawianym na funkcjonujących obiektach. Kongres skierowany jest do właścicieli obiektów hotelowych, inwestorów hotelowych, osób zarządzających obiektami SPA i Wellness oraz wszystkich, którzy w najbliższej przyszłości chcą rozszerzyć swoją ofertę właśnie o tę niezwykle popularną i pożądaną część usługową.
  • 29. maja (sobota) - konferencja „Programy wellness – sposób na sukces Spa”, zorganizowany przez Polski Instytut Spa i Wellness. To profesjonalne kompendium wiedzy o tym jak dzięki programom wellness uczynić ofertę ośrodka Spa bardziej oryginalną, atrakcyjną i rentowną. W programie między innymi: charakterystyka programów wellness, trendy, przykłady stosowania terapii wellness w zagranicznych ośrodkach Spa, analiza rentowności, propozycje programów rozwoju wewnętrznego oraz rozwiązania dla biznesu i inne.

To wszystko i jeszcze więcej już w maju na Targach w Krakowie, które pełnią rolę przewodnika po bogatym świecie wellness i SPA.

 

Biuro organizacyjne i tereny targowe:

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

31-586 Kraków, ul. Centralna 41a

tel. (+4812) 686 14 03

e-mail: miliszkiewicz@targi.krakow.pl

www.spa.krakow.pl