Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

Co nowego na Targach BTF+ADRENALINA?


Targi coraz bardziej biznesowe

Znane od 11 lat targi turystyki biznesowej BTF w coraz większym stopniu profilowane są jako impreza dla środowisk biznesowych. Cztery lata temu dołączyły do BTF niezwykle widowiskowe Targi Eventów i Incentive ADRENALINA z ofertami imprez biznesowych, cieszące się wzrastającym zainteresowaniem firm. Wyrazem ambicji, aby impreza miała wymiar regionalny, było przyjęcie nazwy Central Eastern European Business Tourism Fair. A od trzech lat organizatorzy wielki nacisk kładą na przygotowanie w tym samym czasie i miejscu Środkowoeuropejskiego Forum Ekonomicznego, na które składa się kilka sesji tematycznych i debat. Zbiorcza nazwa całego przedsięwzięcia to Warszawskie Spotkania Biznesowe. Cel jest jeden: umacnianie pozycji Polski, a zwłaszcza Warszawy, jako naturalnego miejsca spotkań biznesowych całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. A więc nie tylko Davos i Krynica, ale też Warszawa!

 


Sesje, debaty i networking

Organizatorzy zapewniają niezwykle atrakcyjny program debat dla biznesmenów. Pięć sesji tematycznych przebiegać ma pod wspólnym hasłem „Jak dziś zmierzyć się z wyzwaniami burzliwego świata?”, odnosząc się do ostatnich zawirowań na światowych rynkach finansowych. Uczestnicy debat z korporacji, firm, stowarzyszeń i uczelni będą mieli okazję do networkingu przy stolikach i w Klubie VIP, nie powinno zabraknąć im okazji do rozmów na stoiskach z wystawcami.


Po pierwsze gospodarka!

Sesja inauguracyjna podejmie zagadnienie: „Warszawa jako ekonomiczny hub Europy Środkowej i Wschodniej”. Gospodarz tego panelu, Fundacja Warsaw Destination Alliance, będzie poszukiwać odpowiedzi na pytanie, czy jest to jedynie wizja promocji kraju czy realna perspektywa gospodarcza? Moderatorami dyskusji będą Andrzej Jonas, redaktor naczelny The Warsaw Voice oraz Alex Kloszewski, prezes Fundacji WDA.


Nowe technologie w służbie biznesmena

Kolejna sesja poświęcona będzie natomiast nowym technologiom IT oraz możliwościom ich zastosowania przez biznesmenów. Gospodarz: Torell, jedna z wiodących firm oferujących rozwiązania dla firm, ale także hoteli i restauracji.


Klient w centrum uwagi

Sesję dotyczącą trendów w marketingu i sprzedaży poprowadzą przedstawiciele magazynu Brief. Jedną ze specjalności Brief jest marketing miejsc oraz marketing miast i regionów.


Czy będziemy gotowi na EURO?

II edycja konferencji naukowo-praktycznej poświęconej współdziałaniu samorządu gospodarczego z władzami Warszawy i Mazowsza bierze na warsztat właściwe przygotowanie stolicy do EURO 2012. Wśród mówców będą prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców Waldemar Piórek, rektor Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie Ireneusz Michałkow, a zagraniczne opinie o Polsce komentować będą przedstawiciele Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz dziennikarze i twórcy emigracyjni.


Nowoczesne zarządzanie kadrami

Zagadnienie nowoczesnego zarządzania nowymi kadrami omawiać będą aż cztery znane i cenione firmy szkoleniowe: Instytut Rozwoju Biznesu, F5, Edustacja.pl, Training Partners.
Honorowi Ambasadorowie Polskich Kongresów
Zgodnie z tradycją, w jednym z warszawskich hoteli odbędzie się Gala Ambasadorów Kongresów Polskich. Począwszy od 2008 roku, jej program objąć ma swoim patronatem Marszałek Sejmu RP.


Goście ze Wschodu (także Dalekiego)

Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wschód, jeden z patronów Warszawskich Spotkań Biznesowych 2008, przygotowuje spotkania z biznesmenami z krajów wschodnich sąsiadów Polski. W tym gronie znajdą się dyplomaci, przedstawiciele izb gospodarczych, poszukujący miejsc dla realizacji misji gospodarczych i konferencji. Spodziewana jest także delegacja z Korei.


Odpowiedzialność i troska

W gonitwie spraw biznesowych nie zapominamy o potrzebach poszkodowanych przez los. Organizatorzy Warszawskich Spotkań Biznesowych zwracają się do Wystawców i Gości o pomoc Fundacji „Mam Marzenie” w realizacji marzeń dzieci nieuleczalnie chorych. Podróże to jedno z najczęstszych marzeń najmłodszych...


Ekstremalne przeżycia w relacjach

Zaprezentowana zostanie wystawa fotografii z ekstremalnej wyprawy Dariusza Morsztyna, polskiego entuzjasty psich zaprzęgów. Będzie też można spotkać podróżnika globtrotera Marka Kamińskiego.


Late Night Adrenalina Event

Po udanym dniu targowym wystawcy spotkają się na zasłużoną rozrywkę w Klubie muzycznym. Będzie głośno i adrenalinowo!


Nocna adrenalina za kierownicą

Pierwszy dzień targów zakończy Nocny Rajd Adrenaliny organizowany przez Automobilklub Centrum. W programie przewidującym dziesięć prób sportowych weźmie udział ok. 50 załóg amatorów oraz zaproszonych zawodników.


Wzmocniona promocja

Dziennik ”Rzeczpospolita” jest nie tylko patronem medialnym Warszawskich Spotkań Biznesowych. W dniu 6 listopada ukaże się dodatek tematyczny „Polska – kraj kongresów i konferencji” w nakładzie 100.000 egz. Specjalne publikacje zapowiedziały także: Gazeta Prawna, MICE POLAND, TTG.


Rekordowa wielkość

Tegoroczne Targi BTF+ADRENALINA zapowiadają się jako najważniejsze z dotychczasowych. Ekspozycja zajmie aż cztery sale – całe piętro Pałacu Kultury i Nauki.
Ciebie też nie może tu zabraknąć!