Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

II Międzynarodowe Tragi WorldHotel – 4-6 listopada 2009 r.

Już po raz drugi serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowej imprezie targowej dedykowanej wyłącznie branży hotelarskiej. Tegoroczna edycja targów WorldHotel odbędzie się w dniach 4-6 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.
Ideą targów jest przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla obiektów noclegowych o różnym standardzie. Wysoki poziom merytoryczny wydarzenia docenił Waldemar Pawlak, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki, który objął WorldHotel Patronatem Honorowym.

Ekspozycja targowa została podzielona na pięć sektorów tematycznych: wyposażenie i wystrój wnętrz hotelowych; tekstylia i galanteria hotelowa; sprzęt i środki do utrzymania i konserwacji obiektów hotelowych (housekeeping); rozwiązania informatyczne, systemy rezerwacji i zabezpieczeń; infrastruktura rekreacyjna, spa & wellness.

Oferta wystawców skierowana jest do: właścicieli i menedżerów hoteli, moteli, pensjonatów, uzdrowisk, sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych, obiektów Spa & Wellness, centrów konferencyjnych; architektów i dekoratorów wnętrz; doradców inwestycyjnych; inwestorów; deweloperów; przedstawicieli samorządów, instytucji i stowarzyszeń branży hotelarskiej.

Dodatkowym atutem targów WorldHotel jest program bezpłatnych szkoleń, konferencji i spotkań branżowych będących cennym źródłem wiedzy i pomysłów oraz bodźcem do poszukiwania najbardziej opłacalnych rozwiązań w biznesie hotelarskim.
Podczas WorldHotel na stoiskach eksperckich będzie można również skorzystać nieodpłatnie z indywidualnych konsultacji doradców specjalizujących się m.in. w analizach regionalnych rynków hotelowych i potencjału wybranych lokalizacji, opracowywaniem kampanii marketingowych, biznesplanów i kosztorysów dla remontów i modernizacji, a także doradztwem w zakresie projektowania, zarządzania, prawa i finansów.

Zapraszamy do wygodnej rejestracji online - Kliknij tu.
Dzięki tej rejestracji 50% zniżka na zakup biletu.

Więcej informacji na www.worldhotel.pl