Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

II targi Uroda i Estetyka 2010

Organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie – II Targi URODA i ESTETYKA, które odbędą się w hali Expo w Łodzi, 20-21 listopada 2010 będą  imprezą kosmetyczno-kosmetologiczną, skierowaną zarówno do profesjonalistów, jak i dla osób zainteresowanych nowościami w kosmetyce. Zakres targów obejmuje m.in. kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, biokosmetyki, kosmetyki naturalne, kosmeceutyki, kosmetyki do bezpiecznego opalania, kosmetyki do pielęgnacji dłoni, paznokci stóp i włosów oraz aparaturę i wyposażenie salonów kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej i ośrodków SPA. Na targach zaprezentowana zostanie także oferta najlepszych salonów kosmetycznych.

Targi przestrzegają spójności tematycznej i prezentują się na nich najlepsi producenci i dystrybutorzy kosmetyków. Organizatorzy przywiązują dużą wagę, aby na nie pojawiały się preparaty bez odpowiednich badań i na imprezie nie ma też kontrowersyjnych żeli i akryli do stylizacji paznokci i solariów. W tegorocznych targach udział weźmie ponad 70 wystawców, którzy zaprezentują produkty  około 150 marek.

Profesjonaliści podczas targów URODA I ESTETYKA będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą sprzętu najnowszej generacji i akcesoriów do wyposażenia salonów kosmetycznych. W Łodzi pojawią się niemal wszyscy producenci i dystrybutorzy tego sprzętu.  Na stoiskach pokazane zastaną także najnowsze linie profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych wyłącznie dla salonów.

Osoby indywidualne interesujące się nowościami w kosmetyce będą mogły zapoznać się zarówno z propozycjami uznanych już na rynku firm, jak i ofertą dopiero wkraczających na rynek. Wystawcy zaprezentują wszystko to co niezbędne do utrzymania doskonałej kondycji skóry i wyglądu – kosmetyki naturalne, biokosmetyki zarówno pielęgnacyjne, jak i kolorowe. Osoby ceniące sobie „opalony” kolor skóry poznają ciekawą ofertę bezpiecznych preparatów brązujących – alternatywy dla solariów.

II Targom URODA I ESTETYKA towarzyszyć będzie 2-dniowa konferencja zatytułowana „Kosmetologia dla zdrowia i urody”, jej celem jest odkreślenie nierozerwalnego związku piękna ze zdrowiem. Organizatorem konferencji jest Katedra Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Kolejnym wydarzeniem towarzyszącym targom będą III  Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego o nagrodę SZKLANEJ RÓŻY. Temat tegorocznych mistrzostw brzmi „Pejzaż miejski w makijażu i stylizacji”, a  ich celem jest wyłonienie i promocja utalentowanych adeptów  sztuki makijażu i wizażu. Odbędą się one w niedzielę, 21 listopada.

Targom towarzyszyć będzie  konkurs o Statuetkę MTł na najlepszy produkt prezentowany na targach oraz liczne atrakcje dla zwiedzających – prezentacje, pokazy i konkursy.

 

www.mtl.lodz.pl/uroda

II Targi Uroda i Estetyka

20-21 listopada 2010

Łódź, hala Expo ul. Stefanowskiego 30

Godziny zwiedzania:

Sobota, 20.10 – 10.00-18.00

Niedziela, 21.10 – 10.00-17.00

Bilet wstępu – 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy)

Udział w konferencji – 60 zł 1/dzień – z rejestracja on-line i 70 zł /1 dzień bez rejestracji