Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

LOOK i beautyVISION dyktują trendy!

Odbywające się w dniach 20-21 marca Forum Fryzjerstwa LOOK 2010 oraz Forum Kosmetyki i Solariów beautyVISION tradycyjnie już na 2 dni staną się miejscem kreowania najnowocześniejszych trendów na sezon 2010/2011.

Do najważniejszych atutów targów należą licznie prezentowane premiery rynkowe. W ofercie znajdą się na przykład: super utrwalające ale nie obciążające włosów lakiery, gama naturalnych produktów do stylizacji włosów, a także meble stanowiące doskonały element wyposażenia salonu, nożyczki, sterylizatory oraz preparaty do nowoczesnej koloryzacji. Dla wygody zwiedzających targi zgłoszone nowości zostaną specjalnie oznakowane.
Emocjonujące wydarzenia
Pierwszego dnia targów na zwiedzających czekają widowiskowe zmagania pretendentów do mistrzowskich tytułów. W sobotę w Otwartych Mistrzostwach Polskich Fryzjerstwa Polskiego wezmą udział juniorzy. W tym samym dniu odbędzie się również prestiżowy konkurs KREATOR oraz Mistrzostwa NAIL ART NAIL EXPERT 2010.
Sobota na Scenie Głównej targów upłynie pod znakiem najnowszych trendów w makijażu, które prezentować będzie m.in. słynny włoski wizażysta Nico Baggio. W tajniki sztuki malowania hinduską henną wprowadzi gości targowych Anya Chantler.


W niedzielę emocje sięgną zenitu. Wówczas właśnie wyłonieni zostaną zwycięzcy Otwartych Mistrzostw Fryzjerstwa Polskiego w kategorii seniorów, Otwartych Mistrzostw Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz Otwartych Mistrzostw Polski w Makijażu Profesjonalnym. Drugiego dnia targów podczas pokazów na Scenie Głównej najnowsze trendy w cięciu, koloryzacji i stylizacji włosów zaprezentuje m.in. Grupa Artystyczna Waldemar Wagner (dla Goldwell), a także styliści Artego i KEMON. Atrakcją będzie również widowiskowy pokaz make-up technikami wodoodpornymi „Karnawał Rio de Janeiro w Polsce!” w wykonaniu Ireneusza Folaron ze Szkoły Makijżu, Wizażu i Stylizacji Anity Folaron. Wydarzenia na Scenie Głównej uzupełnione zostaną licznymi pokazami na stoiskach wystawców.
Podczas niedzielnych pokazów nie zabraknie jednego z największych nazwisk branży fryzjerskiej Gościem specjalnym targów LOOK będzie uznawany za mentora, ikonę i edukatora młodych Tim Hartley, gwiazda Davines. Pokazy Tima to niezwykłe show, podczas którego zobaczyć można najbardziej wyszukane i awangardowe stylizacje, zaskakujący dobór kolorów oraz kontrastujących ze sobą długości włosów.

Dydaktyka w pięknej oprawie
Targi LOOK i beautyVISION mają w swej ofercie szereg warsztatów i seminariów, umożliwiających zdobycie wiedzy, dyskusję na temat tendencji w branży oraz wymianę opinii. W niedzielę odbędzie się IV Kongres Nail Expert beautyVision, którego niekwestionowaną gwiazdą będzie koreańska mistrzyni nail design Kyung-Hee Choi. O roli edukacji i jej znaczeniu na rynku pracy rozmawiać będą uczestnicy seminarium organizowanego przez Zuzannę Sumirską. Nowością na targach będzie ponadto konferencja Kosmetyka i Kosmetologia, podczas której poruszona zostanie mi.n. tematyka zwalczania cellulitu, działania kwasu hialuronowego oraz marketingu w salonie kosmetycznym.

Targi LOOK i beautyVISION odbędą się w dniach 20-21 marca 2010 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (informacje o zasadach wstępu: www.beautyvision.mtp.pl).