Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITM Warsaw 2012

W dniach 27-29 stycznia 2012 w jednej z największych hal wystawienniczych w Polsce, w samym centrum Warszawy, na EXPO XXI po raz kolejny odbędą się Międzynarodowe Targi Turystyczne ITM Warsaw.

Ich pierwsza edycja odbyła się w 2011 roku w tym samym miejscu. Uczestniczyło w niej ponad 100 wystawców reprezentujących ofertę 23 krajów. Targi odwiedziło prawie 5 000 gości indywidualnych i 250 gości branżowych. Za kampanię reklamową odpowiadał SPC House of Media.
Wśród wystawców znalazły się krajowe i regionalne biura turystyczne, biura podróży, touroperatorzy, organizacje turystyczne, linie lotnicze, hotele, prywatne firmy oraz wiele innych organizacji. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający chwalili profesjonalną organizację targów.

W nadchodzącej edycji targi będą nie tylko dużo większe, ale też bardziej rozbudowane.
Targi ITM Warsaw powiększą się o ITM Business Tourism – targi turystyki biznesowej. Powstały one dzięki fuzji z Meetings Poland Expo, najstarszymi, 13-letnimi, targami turystyki biznesowej w Polsce. ITM Business Tourism będą skupione na branży MICE – spotkań, incentive, konferencji i eventów. Ta gałąź gwałtownie się w Polsce rozwija, podobnie jak cała turystyka.
Targi zajmą specjalną, wydzieloną część Expo XXI. Będzie on otwarta zarówno dla gości biznesowych, jak i indywidualnych. Pozwoli to wystawcom wykorzystać efekt synergii i zaprezentować całą swoją ofertę, dla wszystkich typów klientów.
Organizatorzy szczególny nacisk położyli na zaproszenie na targi „business tourism buyers”, czyli osób odpowiedzialnych za zakup usług turystyki biznesowej. Przyjadą oni na targi zarówno z Polski, jak i z zagranicy.
Ekspozycje wystawców na ITM Business Tourism wzbogacone będą o liczne seminaria dla profesjonalnych organizatorów spotkań firmowych, eventów i szkoleń, a także warsztaty i wizyty studyjne zagranicznych partnerów.

Już teraz wiadomo, że w nadchodzącej edycji targów weźmie udział jeszcze więcej wystawców i krajów niż rok temu. Edycję swoim patronatem honorowym objęli Minister Sportu i Turystyki, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Promować je będą też liczni patroni medialni.

 

ITM Warsaw: www.itm-warsaw.pl

ITM Business Tourism: www.itm-warsaw.pl/itm-business-tourism