Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

SALON WIOSNA 2012

W dniach 25–26 lutego w Hali Expo XXI w Warszawie odbędzie się 32 edycja Targów Kosmetyki Profesjonalnej Salon Wiosna 2012,  największej imprezy kosmetycznej w naszym kraju.  Na targach wystawią się najważniejsze firmy kosmetyczne, paznokciowe i solaryjne nie tylko z Polski, ale i z Hiszpanii, Maroka, Szwecji, Anglii, Czech, czy Łotwy. Na stoiskach i podczas licznych pokazów zapoznać się można z nowymi produktami, technologiami i zabiegami. Na pewno zaskoczą prezentacje dotyczące komórek macierzystych i ich roli w kosmetyce, fotodynamicznych laserów, czy nieinwazyjnych urządzeń będących alternatywą dla chirurgii plastycznej.
Targom towarzyszyć będzie Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny, podczas którego specjaliści z różnych dziedzin związanych z branżą kosmetyczna dzielą się swoją wiedzą ze słuchaczami. Nie zabraknie solidnej porcji wiedzy z dziedziny kosmetologii, dermatologii estetycznej, pielęgnacji paznokci, szeroko pojętego spa oraz nowoczesnego marketingu. Gośćmi specjalnymi wiosennej edycji targów będą Chandra Bhandari (Indie), który opowie o wpływie ayurvedy i jogi na zdrowie i urodę oraz Valentina Denisenko (Ukraina), znana i ceniona stylistka paznokci, założycielka Akademii Denisenko oraz twórczyni paznokciowej formy Edge. Z kongresem związany jest również Panel Edukacyjny. Tym razem będzie on poświęcony ryzyku wykonywania zabiegów. W dyskusji wezmą udział przedstawiciele kancelarii adwokackiej, którzy opowiedzą o odpowiedzialności prawnej, przedstawiciele towarzystwa ubezpieczeniowego oraz biura księgowo-rachunkowego. Wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad. Z dokładnym programem Kongresu można się zapoznać na stronie www.salon-wiosna.pl

Salon Wiosna to również rozrywka i emocje towarzyszące rywalizacji profesjonalistów. W tym roku odbędą się XI Mistrzostwa Polski Nail Design, Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Uczelni, Szkół Kosmetycznych i Wizażu Gold Star of Make-Up, a także I Mistrzostwa Makijażu Permanentnego Long-Time-Liner. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, pokazów makijażu, wizażu, pokazu mody słynnej projektantki Sylwii Redy, show fryzjerskiego, podczas którego każdą z zainteresowanych Pań uczesze fryzjer polskich gwiazd show biznesu – Wojciech Myszczyszyn. Na odwiedzających czeka jeszcze wiele innych niespodzianek i zaskakujących wydarzeń jak pokaz charakteryzacji „Wampiry z Hollywood” zorganizowany przez grupę charakteryzatorów pracujących przy programie Szymon Majewski Show (TVN) oraz magazyn Make-Up Trendy.
Salon Wiosna dba o wszystkie kobiety. Dlatego też organizatorzy przygotowali wszystkim młodym mamom Kącik Malucha. Każda mama będzie mogła zostawić swoje dziecko pod czujnym okiem profesjonalnych opiekunów i rozkoszować się kosmetycznymi zakupami. Na dzieci w tym czasie czekają gry, zabawy, piosenki i konkursy. A po zakupach zmęczone Panie mogą zrelaksować się podczas degustacji hiszpańskiego oraz chorwackiego wina.
Oprócz tego podczas targów osoby poszukujące pracy w branży kosmetycznej będą mogły pozostawić swoje cv w recepcji targowej oraz zawiesić ogłoszenie na specjalnej tablicy ogłoszeń. Wszystkie zgłoszenia zostaną przekazane wystawcom.
Co ciekawe, Organizatorzy targów podjęli współpracę z firmą Świeża Manufaktura, która jest m.in. producentem nowego filmu fabularnego „Je suis Zeus”, który opowiada o młodym mężczyźnie, który dzięki swojej moralności i dobrym uczynkom osiąga sukces, mimo przeciwności ze strony świata nastawionego na konsumpcję i zło. Dzięki szerokiej współpracy Salonu Wiosna przy filmie, wszystkie Panie zapraszamy na casting, który odbędzie się w sobotę podczas trwania targów. To wspaniała możliwość dla każdej kobiety, aby otworzyć drzwi do kariery aktorki!
Zgodnie z jesienną tradycją również wiosną odbędzie akcja prozdrowotna – Cytologia-chwila, która ratuje życie! Kobiety będą mogły zasięgnąć porad dotyczących profilaktyki raka szyjki macicy na specjalnym stoisku Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy oraz portalu Menopauza.pl.
W czasie trwania Salonu Wiosna w hali obok obywać się będą targi dziecięce „Świat Dziecka”. Wszyscy zainteresowani rodzice oprócz zakupów kosmetycznych mogą również kupić potrzebne produkty, zabawki, gadżety i ubrania dla swoich pociech. To doskonała okazja, aby w jeden weekend zaopatrzyć się w coś dla siebie i swoich najbliższych.
Salon Wiosna wprowadza innowację w swoją strukturę. W czasie trwania targów 25-26 lutego przebiegać będzie transmisja on-line na portalach internetowych. Internauci i wszyscy zainteresowani mogą bezpośrednio śledzić wydarzenia targowe nie wychodząc z domu.
Organizatar Salonu Wiosna zaprasza również na Wielki Konkurs – Zostań Twarzą Kosmetyki Profesjonalnej. Nagrodą główną będzie udział w sesji zdjęciowej. Zwyciężczyni zostanie twarzą jesiennego wydania czasopisma Kosmetyka Profesjonalna. Dodatkowo 12 laureatek konkursu weźmie udział w sesji do ekskluzywnego kalendarza na 2013 rok.
Zapraszamy do udziału!

www.salon-wiosna.pl