Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

Targi BEAUTY FORUM & SPA 17-18.09.2011 - Warszawa

Targi BEAUTY FORUM & SPA 2011 - Wrześniowy weekend kosmetyki i spa

W tym roku sezon jesienny rozpocznie kolejna edycja imprezy dla profesjonalistów– 17-18 września spotkamy się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie na targach BEAUTY FORUM & SPA 2011.

Klarowny podział na strefy wystawiennicze (Kosmetyka, Wellness & SPA, Stopy i Paznokcie), bogaty program szkoleniowy, ekscytujące konkursy i mistrzostwa, profesjonalna organizacja poparta 14-letnim doświadczeniem na polskim rynku, to właśnie oferuje kolejna edycja Targów BEAUTY FORUM & SPA 2011.

Targom będzie towarzyszyć bogata oferta szkoleniowa. Cieszący się uznaniem Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny, to prelekcje z zakresu kosmetyki, makijażu klasycznego i permanentnego oraz nowinki z pogranicza dermatologii i kosmetyki. Wykłady podczas Kongres Wellness & SPA, będą natomiast źródłem informacji i cennych wskazówek dla osób zaczynających swoją przygodę z segmentem wellness & spa, a także dla tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań dla ośrodków, gabinetów i DaySpa. Kongres przygotowany  został we współpracy z Polskim Stowarzyszaniem SPA & Wellness. Zapraszamy także na Międzynarodowy Kongres Pielęgnacji Stóp i Podologii,podczas którego fachowcy z kraju i zagranicy podzielą się z uczestnikami swoją cenną wiedzą z tej dziedziny. Nowością tegorocznej edycji targów będzie Kongres Medycyny Estetycznej – coraz większa popularność i dostępność zabiegów łączących kosmetykę i medycynę estetyczną w spójna całość wymaga wypracowania optymalnych rozwiązań. Tu znajdziecie rady dotyczące kooperacji z lekarzami, warunków stałej współpracy. Również po raz pierwszy odbędzie się warsztat zdobienia ciałem naturalna henną - Orient w salonie – warsztaty zdobienia ciała henną. Szczegółowy program wszystkich wykładów znajduje się na naszej stronie internetowej www.beauty-fairs.com.pl.

Ruszyła przedsprzedaż! Bilety wstępu na targi i seminaria w promocyjnych cenach - szczegóły na www.beauty-fairs.com.pl.


Podczas targów nie zabraknie emocji towarzyszących mistrzostwom i konkursom. Zachęcamy ośrodki spa i instytuty DaySpa do zgłaszania swojej kandydatury w konkursie „wSPAniałe miejsce na mapie urody”. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze pięciu finalistów, którzy otrzymają możliwość prezentacji podczas targów BEAUTY FORUM &SPA 2010 i na łamach magazynu BEAUTY FORUM. Dla laureata I miejsca przewidzieliśmy dodatkową nagrodę w postaci publikacji na łamach czasopisma Eden Spa. Zapraszamy na:
•    Mistrzostwa Makijażu Permanentnego,
•    Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black & White (NOWOŚĆ),
•    Mistrzostwa Facepainting Trophy (NOWOŚĆ),
•    Nailpro Cyber Competition.

Do zobaczenia we wrześniu!

Targi BEAUTY FORUM & SPA
17–18 września 2011
Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska
ul. Marca 56 C, Warszawa

Organizator:
Health and Beauty Media Sp. z o.o.,
tel.: + 48 (22) 858 79 55,
targi@health-and-beauty.com.pl
www.beauty-fairs.com.pl,