Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

Targi Wyposażenia, Usług i Obiektów SPA & WELLNESS


Targi SPA & Wellness w Krakowie stanowią doskonałą okazję, aby zapoznać się  z najnowszymi trendami w branży Wellness & SPA. Druga edycja imprezy, trwająca od 29 do 31 maja 2008, pozwoli wystawcom na prezentację najnowszych urządzeń i technologii oraz rozwiązań dla gabinetów kosmetycznych, odnowy biologicznej i SPA. Zwiedzający będą mieli okazję przekonać się jak dobór urządzeń, kosmetyków czy zabiegów umożliwia zamianę dotychczasowego gabinetu w centrum zysku SPA. W hali wystawienniczej przy ul. Centralnej 41A w Krakowie na powierzchni 1500 m2 swoją ofertę zaprezentuje ponad 70 wystawców.

Targi wyróżnia podział na cztery platformy tematyczne obejmujące zarówno wszelkie wyposażenie techniczne obiektów SPA i Wellness, jak i wyspecjalizowane linie pielęgnacyjne, profesjonalne kosmetyki, programy związane z nowymi metodami relaksacji czy terapią alternatywną. Są to: EquipSPA, BeautySPA, MedSPA, VitalSPA. Taki podział ułatwia poruszanie się gości po ekspozycji oraz gwarantuje odpowiednią równowagę oferty w obszarach usługowych Wellness i SPA.

Targi skierowane są do: inwestorów, dyrektorów, menedżerów hoteli, ośrodków SPA, farm piękności, gabinetów odnowy biologicznej, gabinetów kosmetycznych, klubów fitness, solariów, klinik zdrowia, sanatoriów i uzdrowisk, terapeutów, architektów i designerów, przedstawicieli ośrodków szkoleniowych, a także instytucji finansowych.

Targi Spa & Wellness to również bogaty program merytoryczny, który gwarantuje zdobycie rzetelnej informacji. W czasie trzydniowych seminariów i warsztatów szkoleniowych będzie można wzbogacić swoją wiedzę na temat:

-najnowszych trendów w ośrodkach SPA
-tworzenia SPA
-nowoczesnych technik masażu i zabiegów pielęgnacyjnych w SPA.