Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

WorldHotel 2010

Szkolenia i konferencje towarzyszące ubiegłorocznym Targom Worldhotel cieszyły się tak wielką popularnością, że w salach zabrakło miejsc… Tegoroczny program zapowiada się jeszcze lepiej. Znajdziemy w nim blisko 10 różnych pozycji oraz wydarzenia specjalne. Warto zatem zaplanować czas i już zapisywać się na www.targiworldhotel.pl/rejestracja - rejestracja on-line gwarantuje wstęp na targi z 50% zniżką.

 

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych odbędą się w dniach 29 września- 1 października 2010 w Warszawie.

Co zrobić, aby biznes hotelarski przynosił zysk, albo jeszcze większy zysk? Takie pytanie z pewnością zadaje sobie prawie każdy. Na sukces, jak to zazwyczaj bywa, składa się wiele czynników, ale dwa odgrywają niebagatelną rolę – dobre kontakty i odpowiednio wykorzystana wiedza, których nie zabraknie podczas najbliższych Targów WorldHotel. Każdy związany z tą branżą znajdzie coś dla siebie, zarówno właściciele hoteli, prowadzący ośrodki SPA & wellnes, osoby planujące otworzyć pensjonat, architekci, czy inwestorzy.

Wiedza
Program tegorocznych targów obejmie wiele aktualnych tematów nurtujących branżę. Można w nim znaleźć niemal wszystko, co jest konieczne do właściwego i najbardziej opłacalnego prowadzenia obiektu noclegowego: od finansowania, kredytowania i podatkowania, poprzez kreowanie właściwego wizerunku, aspekty ekologiczne oraz związane z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych (mniejsze koszty), aż po doskonałą jakość w hotelowych salonach SPA. Wystarczy wymienić tylko kilka tematów wchodzących w skład konferencji, warsztatów i szkoleń,  aby przekonać się, że dotykają one wielu różnorodnych aspektów, z którymi spotykają się właściciele obiektów noclegowych. Są to m.in.:

Standardy księgi procedur i jakości SPA, finansowe i podatkowe aspekty inwestycji oraz działalności hotelowej,  tendencje na światowym rynku konsumpcji turystycznej – tworzenie preferencji gości hotelowych, kształtowanie konkurencyjnej tożsamości i wizerunku hotelu, efektywny marketing internetowy dla obiektów hotelowych, ekologiczny obiekt noclegowy od A do Z, osoba z niepełnosprawnością – pełnosprawny pracownik, hotele a meeting plannerzy. Wiedza i rozwój hotelarstwa w Polsce do 2015r. Pełny program targów można sprawdzić tutaj.

Wygoda
Oferta wystawców, dla większej wygody zwiedzających,  została podzielona na 5 sektorów tematycznych: wyposażenie i wystrój wnętrz, tekstylia i galanteria hotelowa, housekeeping, rozwiązania informatyczne, infrastruktura rekreacyjna oraz SPA & wellnes. Na zwiedzających będą czekać nie tylko różnorodne propozycje i setki pomysłów, ale również nowości produktowe, technologiczne i wzornicze. W jednym miejscu będzie można obok siebie porównać setki ofert i wybrać tę, która najbardziej odpowiada, również cenowo, właścicielom i managerom obiektów noclegowych, do których przede wszystkim skierowane są targi.  Więcej informacji na temat innowacyjnych produktów, które zostaną zaprezentowane podczas targów, można znaleźć tutaj.

Doradztwo
Nie zabraknie stoisk eksperckich z bezpłatnymi, indywidualnymi konsultacjami. Doradztwo obejmie m.in. następujące problemy:  analizy regionalne rynków hotelowych i potencjału wybranych lokalizacji; opracowywanie kampanii marketingowych; biznesplany i kosztorysy dotyczące remontów i modernizacji; projektowanie, zarządzanie, prawo i finanse w biznesie hotelarskim. Ponadto na wybranych stoiskach będzie można na miejscu zakupić wybrane produkty w niższych cenach przygotowanych specjalnie na targi, nawet z 40% zniżką.

Przed nami więc wiele atrakcji, których nie można przegapić. Warto więc zarezerwować czas, i już dziś zarejestrować się online na: www.worldhotel.pl/rejestracja by zakupić bilet z 50% zniżką.

Godziny otwarcia tragów:
29 – 30 września 2010, godz. 10.00–17.00
01 października 2010, godz. 10.00-16.00

Więcej informacji na stronie internetowej targów - www.worldhotel.pl