Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

XIV Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2009


Dlaczego warto odwiedzić Targi Lato?

Bo już w kwietniu poczujesz klimat wakacji!
Zapoznasz się z ofertami turystyki krajowej i zagranicznej, z ciekawymi propozycjami miast, regionów, a także ich ofertą noclegową w zależności od własnych preferencji. Będziesz mógł wybrać zarówno stylowy zabytkowy dworek, jak i leśny pensjonat. Jeśli marzysz o relaksie, masażach, kąpieli w czerwonym winie, mleku czy miodzie, tu spełnisz swoje marzenia, a pomogą w tym oferty prezentowanych ośrodków SPA, sanatoriów i uzdrowisk, np. Nałęczowa czy Druskiennik. Na Targach LATO coś dla siebie znajdą tak amatorzy dzikiej beskidzkiej przyrody, leśnych mazurskich wędrówek i turystyki aktywnej , jak i ci, którzy preferują egzotyczne plaże nad ciepłymi morzami, błogie lenistwo lub wypoczynek niestandardowy, „szyty na miarę” pod indywidualnego klienta.
Na wielu stoiskach będziesz mógł spróbować doskonałych regionalnych potraw i przysmaków, otrzymać foldery i materiały reklamowe, a także obejrzeć filmy, zdjęcia z atrakcyjnych miejsc Polski i świata, i już w kwietniu poczuć powiew wakacji.

Bo zarezerwujesz urlop w promocyjnej cenie i wygrasz ciekawe nagrody!

Wystawcy i organizatorzy jak roku specjalnie na Targi przygotowali wiele promocyjnych ofert turystycznych, a także rabaty produktów dostępnych na kiermaszu sprzętu sportowo-turystycznego (lista atrakcji i propozycji Wystawców – w załączeniu). Chętni wezmą udział w licznych konkursach, w których będą mogli wygrać m.in. pobyty w gospodarstwach agroturystycznych, pensjonatach, weekendowe wyjazdy w atrakcyjne miejsca Polski, a także książki, przewodniki, bilety do ogrodu zoologicznego i wejściówki na stołeczne wydarzenia kulturalne (filmy, spektakle teatralne, monodramy, koncerty, wystawy).

Bo miło spędzisz rodzinny weekend!

Organizatorzy Targów LATO nie zapomnieli także o swoich najmłodszych gościach. Maluchy pobawią się niezwykłymi zabawkami w specjalnie przygotowanym do tego „ogródku”, a starsze dzieci i ich rodzice w tym czasie obejrzą pokazy wyścigów modeli samochodów na mini torach wyścigowych. Zainteresowane tym osoby sprawdzą swoje zdolności kierowania pojazdami RC (radio control), a do tego najmłodsi kierowcy codziennie będą mieli szansę wylosowania cennych nagród w postaci zdalnie sterowanych zabawek.
Dzieci mniej zainteresowane motoryzacją zajrzą do namiotu Wikingów i przymierzą wyposażenie średniowiecznego wojownika, natomiast fani sportowej rywalizacji sprawdzą się w przechodzeniu pod poprzeczką umieszczoną pomiędzy dmuchanymi palmami. Mali intelektualiści wezmą udział w konkursach plastycznych, quizach, a także w warsztatach, podczas których dowiedzą się wielu ciekawostek o życiu i twórczości F.Chopina.

Bo posłuchasz muzyki i odprężysz się po tygodniu pracy!

Na Targach nie zabraknie też oferty kulturalnej, m.in. tej promowanej przez Województwo Lubelskie – Region Partnerski Targów LATO. Na specjalnie zaaranżowanej scenie przez trzy dni zaprezentują się zespoły grające muzykę ludową, klasyczną, jazzową i klubową, a warszawski klimat zapewni wszystkim Kapela Praska.

Przyjdź i sprawdź, dlaczego warto odwiedzić Targi LATO!

Na miejscu przekonasz się, ile czeka Cię tu atrakcji, ciekawostek turystycznych i propozycji ciekawego spędzenia urlopu.

Wstęp na Targi jest bezpłatny, a zwiedzający, którzy wcześniej zarejestrują się na stronie: www.targilato.pl, otrzymają specjalny kupon LATO upoważniający do rabatów, gratisów i innych atrakcji oferowanych przez wystawców, a jednocześnie przeczytają o szczegółach dotyczących kwietniowej imprezy.

Godziny otwarcia Targów:

24-25.04 (piątek-sobota): 10.00-18.00
26.04 (niedziela): 10.00-16.00