Strona główna             Kontakt Język Polski English

 

Call Center COMFORTUM
tel. +48 42 631 02 03
email: spa@spahotele.pl
Szukaj hotelu
Wpisz dane hotelu który chcesz zarezerwować
Kraj:
Miasto:
Standard:
Obiekt:
Szukaj hotelu
Szukaj Pakietu
Szukaj na mapie

Promocja
RABAT na pakiety SPA nawet do 50%
Zarezerwuj pakiet z oferty promocyjnej SpaHotele.pl
Zadzwoń teraz: 512 233 070

Więcej

Warunki rezerwacji bonu podarunkowego

Regulamin zakupu i realizacji Bonów Podarunkowych/Voucherów SPA poprzez portal spahotele.pl

I. DEFINICJE

 1. Comfortum zwany dalej spahotele.pl oferuje w sprzedaży Bony Podarunkowe/Vouchery SPA, które uprawniają ich posiadaczy do korzystania z pakietów SPA dostępnych wyłącznie na portalu spahotele.pl w Hotelach w Polsce na warunkach określonych w niniejszym regulaminie.

 2. Bon Podarunkowy – dokument wystawiony przez spahotele.pl na kwotę, umożliwiający realizację oferowanych przez portal pakietów SPA w hotelach w Polsce, pod warunkiem uprzedniej zapłaty kwoty odpowiadającej wartości bonu podarunkowego.

 3. Voucher SPA – dokument wystawiony przez spahotele.pl na pakiet z oferty specjalnej (www.spahotele.pl/promocje) umożliwiający realizację pod warunkiem uprzedniej zapłaty kwoty odpowiadającej wartości pakietu SPA.

 4. Osoba zamawiająca/obdarowana - każda pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba prawna akceptująca postanowienia niniejszego regulaminu.

II. REALIZACJA BONU PODARUNKOWGO/VOUCHERA SPA

 1. Bony Podarunkowe/Vouchery SPA mogą być zrealizowane za pośrednictwem firmy Comfortum wyłącznie na pakiety SPA dostępne na portalu spahotele.pl w Hotelach w Polsce.

 2. W celu dokonania zamówienia należy:

 • Wybrać kwotę lub pakiet SPA z oferty specjalnej, którym ma być obdarowana osoba

 • wypełnić formularz zamówienia, podając dane osoby zamawiającej, obdarowywanej oraz adres do wysyłki

 • wybrać formę płatności

 • wysłać zamówienie.

 1. Przy wyborze płatności Przelew Bankowy i przesłaniu formularza spahotele.pl skontaktuje się mailowo bądź telefonicznie z Zamawiającym w celu potwierdzenia zakupu Bonu Podarunkowego/Vouchera SPA. Po potwierdzeniu poprawności danych zostanie przesłana informacja o sposobie i terminie wpłaty.

Wpłaty należy dokonać na konto:

COMFORTUM Paweł Polka
PKO S.A. 88 1240 3015 1111 0000 3415 7233

 1. Przy wyborze Płatności online zostaną przekierowani Państwo na serwis dotpay.pl w celu dokonania wpłaty. Po otrzymaniu formularza oraz płatności spahotele.pl skontaktuje się mailowo bądź telefonicznie z Zamawiającym w celu potwierdzenia zakupu Bonu Podarunkowego/Vouchera SPA.

 2. Po otrzymaniu ustalonej kwoty Bon Podarunkowy/Voucher SPA zostanie wysłany na podany w zamówieniu adres.

 3. Po zakupie Bonu Podarunkowego/Vouchera Spa nie jest dokonywany zwrot pieniędzy.

 4. Osoba obdarowana może wykorzystać Bon Podarunkowy/Voucher SPA na:

 • Pakiet SPA dostępny wyłącznie na portalu spahotele.pl w Hotelu SPA w Polsce (nocleg, gastronomia, zabiegi SPA)

 • Pakiet zabiegowy dostępny wyłącznie na portalu spahotele.pl w Hotelu SPA w Polsce

 1. Osoba obdarowana powinna skontaktować się ze spahotele.pl w celu realizacji Bonu/Vouchera

 • minimum 3 dni przed planowanym pobytem

 • mailowo pod adresem spa@spahotele.pl

 • lub telefonicznie pod numerem 42 631 02 03

 1. Nasz zespół pomoże sprawdzić dostępne terminy w hotelu i dokona rezerwacji. Bony podarunkowe/vouchery SPA mogą być wykorzystane w wybranych hotelach w Polsce jeśli dysponują one wolnymi miejscami w wybranym terminie. W przypadku posiadania bonu podarunkowego i braku wolnych miejsc w wybranym obiekcie spahotele.pl zaproponują inne hotele w Polsce w podobnej cenie.

III. TERMIN WAŻNOŚCI

 1. Okres ważności Bonu Podarunkowego to 3 miesiące licząc od dnia wpłaty całej należności na konto Comfortum. Data ważności bonu podarunkowego/Vouchera SPA równoznaczna jest z datą zrealizowania pobytu.

 2. Okres ważności Vouchera SPA to 3 miesiące licząc od dnia wpłaty całej należności na konto Comfortum. Wyjątek stanowią Vouchery SPA, które posiadają określony termin realizacji.

 3. Bon Podarunkowy/Voucher SPA nie podlega wymianie na nominały pieniężne oraz inne usługi.

 4. Niewykorzystana kwota nie jest zwracana zamawiającemu lub obdarowanemu. Jeśli kwota pobytu jest wyższa niż kwota przypisana do Bonu/Vouchera klient będzie poproszony o dopłatę różnicy do biura Comfortum lub w Hotelu.

 5. Niewykorzystanie bonu podarunkowego/vouchera SPA, zgodnie z terminem określonym w treści dokumentu bonu podarunkowego/vouchera SPA, jest równoznaczne z utratą ważności i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec spahotele.pl z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie.

 6. Okres ważności bonu podarunkowego/Vouchera SPA nie może zostać przedłużony.

 7. Spahotele.pl ma prawo odmówić realizacji bonu podarunkowego/Vouchera SPA w przypadku upływu terminu ważności bonu podarunkowego/Vouchera SPA.

 8. Voucher może być wykorzystany na jeden pobyt w hotelu.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Regulamin dostępny jest na stronie www.spahotele.pl

 2. Osoba zamawiająca, kupująca jaki i obdarowana mają obowiązek zapoznania się z regulaminem zakupu i realizacji bonów podarunkowych/voucherów SPA poprzez portal spahotele.pl.

 3. Zakup bonu podarunkowego stanowi potwierdzenie, że kupujący/obdarowany akceptują warunki zawarte w niniejszym regulaminie.

 4. Osoba zamawiająca/obdarowana nie będzie samodzielnie nanosiła żadnych zmian na bonach/voucherach SPA.

 5. Spahotele.pl nie ponosi odpowiedzialności za bony, które zostały utracone lub uszkodzone po ich wydaniu osobie zamawiającej/obdarowanej. Osobie zamawiającej i obdarowanej nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do spahotele.pl z tytułu utraty (w tym również kradzieży) lub zniszczenia bonu podarunkowego/Vouchera SPA.

 6. W przypadku wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: